جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳
۰۸:۲۳ - ۲۶ بهمن ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۱۱۰۲۶۳
فوتبال جهان

گزارش بازی لاتزیو و بایرن مونیخ ۱۴۰۲/۱۱/۲۵

فیلم/ خلاصه دیدار لاتزیو ۱-۰ بایرن مونیخ (یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۳)

ورزش سه | بایرن مونیخ در نمایشی ضعیف با نتیجه ۱-۰ مغلوب لاتزیو شد.

گزارش بازی لاتزیو و بایرن مونیخ ۱۴۰۲/۱۱/۲۵

پس از شکست سنگین ۳-۰ مقابل بایر لورکوزن، شاگردان توماس توخل (Thomas Tuchel) در استادیوم المپیکو مقابل لاتزیو قرار گرفتند تا شرایط شان را بهبود دهند. با این حال با ارائه یک عملکرد ضعیف دیگر، با تک گل چیرو ایموبیله از روی نقطه پنالتی مغلوب تیم ایتالیایی شدند.

بازی سرد و کسل کننده آغاز شد. در دقیقه ۷ با همکاری مولر و کیمیش توپ در محوطه جریمه به هری کین رسید اما او با بی دقتی ضربه اش را به بالای دروازه زد.

در دقایق پیش رو توپ در میانه میدان در جریان بود. دو تیم توانایی خلق موقعیت و بردن توپ به روی دروازه یکدیگر را نداشتند تا بازی به شکل سرد و بی روح ادامه پیدا کند.

در دقیقه ۳۲ بایرن در پشت محوطه جریمه صاحب یک ضربه آزاد شد. مولر توپ را برای سانه کاشت اما ضربه وینگر آلمانی با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه ۴۰ موسیالا با حرکتی عالی به محوطه جریمه رسید ولی ضربه اش در زاویه بسته راهی اوت شد تا نیمه اول کم اتفاق این دیدار بدون گل به پایان برسد.

نیمه دوم هم تفاوت خاصی با ۴۵ دقیقه ابتدایی نداشت. در دقیقه ۴۸ لاتزیو به بهترین فرصتش رسید. لوئیز آلبرتو، ایساکسن را در محوطه جریمه صاحب توپ کرد. او با نویر تک به تک شده بود اما ضربه اش را به بدترین شکل ممکن زد و نویر به راحتی آن را مهار کرد.

در ادامه بازي دوباره در میانه میدان دنبال شد تا اینکه در دقیقه ۶۷ ایموبیله در یک حرکت فوق العاده چند بازیکن بایرن را دریبل زد و مدافعان تیم را به هم ریخت. او با ورود به محوطه جریمه توپ را به ایساکسن پاس داد. شوت وینگر لاتزیو از کنار دروازه به بیرون رفت اما به دلیل خطای خطرناک دایوت اوپامکانو نقش بر زمین شد. داور پس از این اتفاق نقطه پنالتی (Penalty kick) را نشان داد و مدافع بایرن را از زمین اخراج کرد. ایموبیله پشت توپ ایستاد و با فریب نویر و زدن ضربه اش به سمت راست، گل اول را به ثمر رساند.

پس از گل، بازی دوباره به حالت اولیه اش برگشت. بایرن توانایی خلق حمله جدی نداشت و لاتزیو به خوبی از دروازه اش دفاع می کرد. چند دقیقه پاياني به همین شکل گذشت و درنهایت لاتزیو به پیروزی ارزشمند ۱-۰ رسید.

بازي برگشت دو تیم روز سه شنبه پنج مارس در ورزشگاه آلیانز آرنا برگزار خواهد شد.

varzesh3.com
  • 18
  • 2
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر