صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹
sarpoosh
کافه اسپرت > ادن هازارد

ادن هازارد

ادن هازارد

 

ادن میکائیل هازار (به فرانسوی: Eden Hazard) (تلفظ فرانسوی: ​[edɛn azɑʁ] (زاده ۷ ژانویه ۱۹۹۱ - لا لوویر) بازیکن فوتبال اهل بلژیک و بازیکن تیم چلسی است.

 

ادن به عنوان فرزند تیری هازارد، که خود بازیکن تیم آر.ای. ای لوویرزه بود، قبل از آنکه از مرزهای بلژیک بگذرد و به لیل فرانسه ملحق شود، عضو تیم محلی ای.اف. سی توبیزه بود. با این حال، او در می سال ۲۰۰۷ به توبیزه بازگشت و در دیدار ابتدایی تیم ملی زیر ۱۷ ساله‌های بلژیک در جام ملت‌های اروپا، درخشید. او در آن بازی، علاوه بر بازی چشم نوازی که از خود به نمایش گذاشت، یک گل هم برای کشورش از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند تا یکی از موانع صعود هلند به نیمه نهایی مسابقات شناخته شود.

 

ادن هازارد فوتبال حرفه‌ای را از لیل فرانسه شروع کرده و در ژوئن ۲۰۱۲ با مبلغ ۳۲ میلیون پوند به چلسی پیوست.

 

زندگی شخصی ادن هازارد

ادن از پدر و مادری فوتبالی بدنیا آمد، پدر او تیری به عنوان هافبک دفاعی و مادرش کارین در پست مهاجم بازی میکرد. پس اینکه از فوتبال کناره گیری کردند هردو آنها معلم ورزش شدند، پدر او در سال ۲۰۰۹ به منظور رسیدگی بیشتر به خانواده خود را بازنشسته کرد.

 

ادن هازارد فرزند بزرگ خانواده است و سه برادر با نام های ثورگان، کیالین و ادان که هر سه انها فوتبالیست هستند دارد.

ادن  هازارد در ۱۹ دسامبر ۲۰۱۰ با ناتاشا ازدواج کرد. حاصل این ازدواج دو پسر به نام یانیس که بزرگتر و لئو که در فوریه ۲۰۱۳ بدنیا آمد هستند.

 

قهرمان زادگاه

ادن به عنوان فرزند تیری هازارد، که خود بازیکن تیم آر.ای.ای لوویرزه بود، قبل از آنکه از مرزهای بلژیک بگذرد و به لیل فرانسه ملحق شود، عضو تیم محلی ای.اف.سی توبیزه بود. با این حال، او در می سال ۲۰۰۷ به توبیزه بازگشت و در دیدار ابتدایی تیم ملی زیر ۱۷ ساله های بلژیک در جام ملت های اروپا، درخشید. او در آن بازی، علاوه بر بازی چشم نوازی که از خود به نمایش گذاشت، یک گل هم برای کشورش از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند تا یکی از موانع صعود هلند به نیمه نهایی مسابقات شناخته شود. ادن در آن زمان در مصاحبه ای با یوفا گفته بود: “بازگشت دوباره به جایی که بیش از پنج سال در آن سپری کردم و دیدن این همه چهره آشنا، واقعا دلچسب است. وقتی به جایگاه تماشاگران نگاه می کردم، انگار فقط دوستان و خانواده ام در آن بودند.

 

بلژیک در نیمه نهایی آن بازی ها، توسط اسپانیایی که از وجود داوید ده خیا و بویان کرکیچ نوجوان سود می برد، از دور بازی ها کنار رفت، ولی هازارد در همان مسابقه هم پایه گذار یکی از گل ها بود و توانست یکی از پنالتی های آخر بازی را هم با آرامش خاص خود، به گل تبدیل کند. باب بروویز، مربی تیم، پس از پایان بازی گفته بود: “هازارد بازیکن بسیار خوبی است و آینده زیبایی خواهد داشت.”

 

تیم های باشگاهی ادن هازارد

هازارد در کودکی تا سال ۲۰۰۳ در تیم سلطنتی براینویس و از سال ۲۰۰۳ تا ۲۰۰۵ در تیم تروبیز بازی میکرد.

 

هازارد در تیم لیل فرانسه

در سال ۲۰۰۵ به لیل فراسنه نقل مکان کرد و دو سال از زندگی خود را آکادمی فوتبال لیل گذراند. اولین بازی خود را در سن ۱۶ سالگی و در سال ۲۰۰۷ برای لیل فرانسه لیگ یک فرانسه زیر نظر رودی گارسیا انجام داد. و در فصل ۲۰۰۸-۰۹ موفق شد به عنوانبهترین بازیکن جوان لیگ فرانسه (UNFP) انتخاب شود. و همچنین در فصل ۲۰۰۹-۱۰ برای دومین بار به این مقام دست یافت و نامش در تیم سال فوتبال فرانسه ثبت شد.

 

ادن هازارد در فصل ۲۰۱۰-۱۱ با تیم فوتبال لیل فرانسه توانست قهرمان جام حذفی فرانسه و لیگ یک فرانسه شود. و در همین سال توانست بهترین بازیکن سال فوتبال فرانسه شود. در فصل بعد یعنی ۲۰۱۱-۱۲ او برای دومین بار پیاپی بهترین بازیکن سال فوتبال فرانسه شد.در این دو فصل نیز نامش در تیم برتر سال قرار گرفت.

 

هازارد طی انجام ۱۴۷ بازی برای لیل ۳۶ گل به ثمر رساند.

 

ادن هازارد در چلسی

در ۴ ژوئن ۲۰۱۲ باشگاه چلسی در وب سایت خود خبری مبنی بر قبول شرایط لیل فرانسه  برای انتقال هازارد منتشر کرد. و پس گذراندن توافقات با هازارد و انجام معاینات پزشکی هازارد به چلسی پیوست.طبق اخبار منتشر شده هزینه این انتقال ۳۲ میلیون پوند عنوان شده است.

 

پس از امضای قرارداد هازارد با چلسی، در وب سایت رسمی باشگاه گفت: من بی نهاست خوشحالم که در اینجا هستم.این باشگاه فوق العاده است و برای شروع کارم نمیتوانم صبر کنم.

 

این بازیکن بلژیکی در ۱۲ آگوست (اوت) ۲۰۱۲ اولین بازی خود را برای چلسی در مقابل منچسترسیتی در جام اتحادیه انگلیس در ورزشگاه ویلاپارک انجام داد که آن بازی ۳ بر ۲ به نفع سیتی پایان یافت.

 

هازارد از فصل ۲۰۱۲-۱۳ تا پایان فصل ۲۰۱۳-۱۴ در ۶۹ بازی ۲۳ گل زده است.

 

دوران حضور  ادن هازارد در تیم ملی بلژیک

نمایش های رضایت بخش هازارد در لیل از دیدگاه سرمربی تیم ملی بلژیک، رنه فندریکن، هم دور نماند که در آن زمان در صحبت هایی گفته بود: “ادن بسیار مستعد بوده و لایق دعوت به تیم ملی است.” در ۱۸ نوامبر ۲۰۰۸، هازارد ۱۷ ساله اولین دیدار ملی اش را مقابل لوکزامبورگ انجام داد. پس از آن هم در آگوست همان سال تحت نظر دیک اددوکات، به عنوان یکی از مهم ترین اعضای تیم شناخته شد و مسئولیت های بیشتری به وی عطا شد.

 

افت و خیز مقطعی ادن هازارد

ادن در فصل ۱۰-۲۰۰۹، سال بسیار خوبی پشت سر گذاشت و یکی از دلایل عمده قرار گرفتن لیل در رده چهارم لوشامپیونه و کسب سهمیه لیگ قهرمانان بود. او سپس در دور یک هشتم لیگ اروپا هم درخشید و گل پیروزی تیمش در بازی رفت مقابل لیورپول را به ثمر رساند. او در آن فصل، برای دومین سال پیاپی، به عنوان بهترین بازیکن جوان لیگ یک برگزیده شد و فاصله بسیار کمی با لیساندرو برای کسب جایزه اصلی فصل داشت.

 

با این حال، فصل ۱۱-۲۰۱۰، چندان برایش خوب آغاز نشد و هم از سوی باشگاه و هم از سوی تیم ملی، نیمکت نشین شد. خودش در این مورد می گوید: “باید بگویم تا حدی به استعداد و مهارتم شک کرده بودم، ولی دوران سخت و مشکلی پشت سر گذاشتم.” این پایان ماجرای هازارد نبود و او در ماه اکتبر جایگاه از دست رفته اش را بازپس گرفته و شروع به گلزنی کرد. او در آن فصل به لیل کمک کرد پس از ۶۴ سال در فرانسه دوگانه کند. خود هازارد هم به عنوان جوان ترین بازیکن تاریخ لیگ یک شناخته شد که جایزه بهترین بازیکن فصل را کسب می کند.

 

کوچ ادن هازارد به استمفورد بریج

قهرمانی لیل به معنای فرصت حضور هازارد در لیگ قهرمانان بود که در نهایت وی را در تیم فصل کاربران یوفا، نشاند. او همچنین در آن فصل، برای دومین بار بهترین بازیکن لیگ یک لقب گرفت. ادن در ماه می سال ۲۰۱۲، اولین هت ترین دوران ورزشی را مقابل نانسی لورین انجام داد و همه می دانستند که لیل دیگر برای او کوچک است. انتظارات به پایان رسید و او با مبلغی حدود ۴۰ میلیون یورو به قهرمان اروپا، چلسی، پیوست.

 

او در همان اولین بازی اش برای چلسی در دیداری دوستانه گلزنی کرد و در مسابقه اولش در لیگ برتر مقابل ویگان هم دو پاس گل به نام خود ثبت کرد. در واقع ادن توانسته بود به خوبی با آبی پوشان لندنی که در حال گذار بودند، اخت شود و در نهایت مزد زحماتش را با قهرمانی در لیگ اروپا، گرفت.

 

آبی ها و برزیل

هازارد مراحل پیشرفت را تحت نظر سرمربی جدید شیرهای لندن، ژوزه مورینیو، طی کرد و بعد از فصل درخشان ۱۴-۲۰۱۳، به عنوان بهترین بازیکن جوان لیگ برتر هم شناخته شد. او همچنین یکی از ارکان تیم ملی بلژیکی بود که پس از ۱۲ سال جواز حضور در جام جهانی را کسب کرده بود. هازارد با پی ریزی گل های پیروزی کشورش مقابل روسیه و الجزایر، تاثیر خود را در برزیل هم نشان داد.

 

افتخارات ادن هازارد

افتخارت باشگاهی ادن هازارد

لیل فرانسه

قهرمانی لیگ یک فرانسه (۱): ۲۰۱۰–۱۱قهرمانی جام حذفی فرانسه (۱): ۲۰۱۰–۱۱

 

چلسی انگلیس

لیگ اروپا (۱): ۲۰۱۲–۱۳

 

افتخارات فردی ادن هازارد

بهترین بازیکن سال لیگ ۱ فوتبال فرانسه  ۲۰۱۰–۱۱, ۲۰۱۱–۱۲


بهترین بازیکن جوان سال فوتبال فرانسه ۲۰۰۸–۰۹, ۲۰۰۹–۱۰


تیم سال فوتبال فرانسه   ۲۰۰۹–۱۰, ۲۰۱۰–۱۱, ۲۰۱۱–۱۲


بازیکن ماه  مارس ۲۰۱۰, مارس ۲۰۱۱, مارس ۲۰۱۲


بازیکن جوان سال انگلیس  ۲۰۱۳–۱۴

تیم برتر سال فوتبال انگلیس  ۲۰۱۲–۱۳, ۲۰۱۳–۱۴

 

بهترین بازیکن سال چلسی  ۲۰۱۳–۱۴

 

جایزه براوو ۲۰۱۱

 

 ادن هازارد در تیم ملی

بلژیک: ۵۴ بازی، ۶ گل

زیر ۱۹ ساله ها: ۱۱ بازی، ۶ گل

زیر ۱۷ ساله ها: ۱۷ بازی، ۲ گل

زیر ۱۶ ساله ها: ۴ بازی، ۲ گل

زیر ۱۵ ساله ها: ۵ بازی، یک گل

 

آینده روشن ادن هازارد

فرم خوب هازارد امسال هم ادامه دارد و وی توانسته تا همین جای فصل، سیزده گل برای تیمش به ثمر برساند. چلسی هم قدر عافیت دانسته و قرارداد وی را تا تابستان سال ۲۰۲۰ تمدید کرده است؛ جایی که هازارد تنها ۲۹ ساله خواهد بود. مورینیو در این باره می گوید: “او الان هم بازیکن فوق العاده ای است و تکامل شخصیتی اش باورنکردنی بوده است. او همچنان جوان است و می تواند بهترین شود.”

 

 

سایر مطالب درباره ادن هازارد

 • هازارد,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,اخبار فوتبال جهان

  هازارد: اولین فصلم در رئال بی‌ارزش بود/ سال بعد قضاوتم کنید

  ستاره بلژیکی رئال مادرید اولین فصل حضورش در رئال مادرید را بد و بی‌ارزش می‌داند. به گزارش فارس، ادن هازارد ستاره بلژیکی که فصل گذشته با حرف و حدیث‌های فراوان و با مبلغ هنگفت ۱۰۰ میلیون یورو از چلسی راهی رئال مادرید شد، فصلی ضعیف را در جمع کهکشانی‌ها سپری کرد....

 • ادن هازارد,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,اخبار فوتبال جهان

  هازارد سوپرکاپ اسپانیا را از دست داد

  با گذشت یک ماه از مصدومیت ادن هازارد در بازی مقابل پی اس جی، او هنوز نتوانسته از کمند این مصدومیت خلاص شود. به گزارش ایلنا، در ابتدا اعلام شد که مصدومیت هازارد مختصر است و او تنها ده روز به دور از میادین خواهد ماند ولی پس از گذشت ده روز مشخص شد که او بدون عصا نمی تواند...

 • ادن هازارد,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,اخبار فوتبال جهان

  هازارد: پس از پایان کارم در رئال مادرید به چلسی برمی‌گردم

  ستاره بلژیکی تیم فوتبال رئال مادرید از آمادگی برای بازگشت به تیم پیشین دوران بازیگری‌اش خبر داد. به گزارش تسنیم، ادن ازار که تابستان امسال با قراردادی ۸۸.۵ میلیون پوندی به رئال مادرید پیوست، از تمایل خود برای بازگشت به چلسی صحبت کرد. این ستاره بلژیکی ۲۸ ساله که ۷ سال برای...

 • ادن هازارد,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,اخبار فوتبال جهان

  هازارد ال‌کلاسیکو را از دست داد

  هافبک بلژیکی رئال مادرید به دلیل مصدومیت ال کلاسیکو را از دست داد. به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از روزنامه مارکا، ادن هازارد هافبک بلژیکی رئال مادرید که در بازی مقابل پاری سن ژرمن در هفته پنجم لیگ قهرمانان اروپا مصدوم شده بود، به بازی برابر بارسلونا نخواهد رسید...

 • ونگر و هازارد,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,اخبار فوتبال جهان

  ونگر: هازارد چاق است؛ او به ترسناکی چلسی نیست

  آرسن ونگر سرمربی سابق آرسنال هم معتقد است ادن هازارد از اندکی اضافه وزن رنج می برد. به گزارش ورزش سه، ادن هازارد ستاره بلژیکی تابستان امسال با قراردادی به ارزش ۱۰۰ + ۳۰ میلیون یورو از چلسی به رئال مادرید پیوست اما روند تطابق پذیری او با سبک بازی رئال کمی بیش از اندازه طول...

 • ادن هازارد,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ قهرمانان اروپا

  ادن هازارد بهترین بازیکن لیگ اروپا اعلام شد

  هافبک سابق تیم فوتبال چلسی به عنوان بهترین بازیکن فصل گذشته رقابت‌های لیگ اروپا لقب گرفت. به گزارش تسنیم، در حاشیه مراسم قرعه‌کشی مرحله گروهی فصل جدید رقابت‌های لیگ اروپا که امروز (جمعه) در موناکو برگزار شد، کمیته فنی اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) ادن ازار هافبک تیم فوتبال...

 • هازارد,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,اخبار فوتبال جهان

  هازارد هفته اول لالیگا را از دست داد

  مهاجم رئال مادرید در هفته نخست لالیگا برابر سلتاویگو به دلیل آسیب دیدگی نمی تواند بازی کند و ممکن است تا چهار هفته تیمش را همراهی نکند. به گزارش ایسنا به نقل از آس، ادن هازارد در دیدار سلتاویگو و رئال مادرید حضور نخواهد داشت. ستاره جدید سفیدپوشان آسیب دیده است. مشکل مهاجم...

 • ادن هازارد,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,اخبار فوتبال جهان

  مشکل عجیب هازارد در رئال مادرید؛ هفت کیلو اضافه وزن ستاره بلژیکی!

  به نظر می رسد ادن هازارد، ستاره بلژیکی رئال مادرید در شرایط مساعد فیزیکی قرار ندارد. به گزارش ورزش سه، شرایط در باشگاه رئال مادرید هرگز مساعد نیست و حواشی عجیبی در این باشگاه حکمفرما شده است. کهکشانی ها چند روز قبل با نتیجه عجیب ۳-۷ مغلوب اتلتیکومادرید شدند و امید...

 • هازارد,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,اخبار فوتبال جهان

  چالش «هازارد» و شماره پیراهن در برنابئو

  «ادن هازارد» ستاره تازه وارد باشگاه رئال‌مادرید برخلاف انتظارات و شایعات، پیراهن شماره ۷ را که پیش تر متعلق به «کریستیانو رونالدو» بود را انتخاب نکرد و در عوض به یک دلیل خاص ترجیح داد تا شماره ۲۳ کهکشانی‌ها را به تن کند. به گزارش ایرنا، براساس گزارش روزنامه مارکا اسپانیا...

 • فیلم/ مراسم معارفه ادن هازارد در ورزشگاه سانتیاگوبرنابئو

  ادن هازارد، ستاره بلژیکی، به طور رسمی به عنوان بازیکن جدید رئال مادرید به رسانه ها و هواداران معرفی شد. فیلم مراسم معارفه ادن هازارد,ویدیو مراسم معرفی هازارد به طرفداران رئال مادرید,ویدیو مراسم معارفه ادن هازارد در ورزشگاه سانتیاگوبرنابئو ...

 • هازارد,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,اخبار فوتبال جهان

  هازارد: تنها نقطه اشتراک من و مسی اندام کوچک و سرعت‌ است

  ستاره جدید رئال مادرید مقایسه خود با مسی نادرست عنوان کرد. به گزارش فارس، ادن هازارد مهاجم سرشناس و گلزن بلژیکی با مبلغی گزاف از چلسی راهی رئال مادرید شد. وی را رقیبی جدی برای مسی در لالیگا برای کسب عنوان آقای گلی می‌دانند. هازارد در مورد مقایسه‌اس با مسی...

 • ادن هازارد,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,نقل و انتقالات فوتبال

  ادن هازارد رسماً به رئال مادرید پیوست

  ستاره بلژیکی چلسی به جمع شاگردان زیدان در رئال مادرید ملحق شد. به گزارش تسنیم، سایت رسمی باشگاه رئال مادرید با انتشار بیانیه‌ای از جذب ادن هازارد ستاره بلژیکی تیم چلسی خبر داد. با اعلام باشگاه رئال مادرید، قرارداد هازارد با کهکشانی ها تا سال ۲۰۲۴ است....

 • لباس جدید رئال مادرید,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,اخبار فوتبال جهان

  از لباس جدید رئال مادرید رونمایی شد/ پیراهن رونالدو بر تن هازارد

  از لباس جدید تیم فوتبال رئال مادرید برای فصل ۲۰۱۹-۲۰۲۰ رونمایی شد. به گزارش فارس، امروز مسئولان باشگاه رئال مادرید از لباس جدید خودشان برای فصل ۲۰۱۹- ۲۰۲۰ رونمایی کردند تا هواداران این تیم در سرتاسر جهان بتوانند در فروشگاه های مختلف لباس تیم محبوبشان را خریداری کنند...

 • فیلم/ خوش آمدگویی باشگاه رئال مادرید به ادن هازارد

  خوش آمدگویی باشگاه رئال مادرید به ادن هازارد فیلم خوش آمدگویی باشگاه رئال مادرید به ادن هازارد,ویدیو رئال مادرید برای ادن هازارد,کلیپ تیم رئال مادرید به مناسبت انتقال هازارد ...

 • فابرگاس,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,اخبار فوتبال جهان

  فابرگاس: هازارد در رئال خواهد درخشید

  بازیکن پیشین بارسلونا و چلسی اطمینان دارد که ادن هازارد با پیراهن رئال در لالیگا خواهد درخشید. به‌ گزارش ‌ایسنا به نقل از الموندو، به نظر می‌رسد که پیوستن ادن هازارد، ستاره بلژیکی چلسی به رئال مادرید تا حدود زیادی قطعی شده است. سسک فابرگاس هم‌بازی پیشین ادن هازارد...

 • ادن هازارد,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ قهرمانان اروپا

  هازارد: زمان خداحافظی با چلسی فرا رسیده است

  ستاره بلژیکی چلسی با این تیم خداحافظی کرد. به گزارش نود، ادن هازارد پس از پیروزی چلسی در فینال لیگ اروپا اعلام کرد تصمیم به ترک این تیم گرفته است و تیم آینده اش طی روزهای آتی معرفی خواهد شد. براساس گزارش رسانه های اروپا این بازیکن هفته آینده رسما به رئال مادرید ملحق خواهد...

 • هازارد,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,نقل و انتقالات فوتبال

  اکیپ: هازارد پس از فینال لیگ اروپا رسما رئالی می‌شود

  رسانه معتبر فرانسوی از حضور ستاره بلژیکی در مادرید پس از فینال لیگ اروپا خبر داد. به گزارش فارس، از ابتدی فصل ۲۰۱۸/۱۹ اخباری مبنی بر حضور ازارد در مادرید به گوش می‌رسد و حتی در نقل و انتقلات نیم فصل بحث حضور وی در رئال شکل جدی به خود گرفت اما به دلیل حضور چلسی در کورس...

 • ادن ازار,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,نقل و انتقالات فوتبال

  مدیر برنامه‌های ازار به مسئولان باشگاه چلسی درخواست جدایی داد

  مدیر برنامه‌های ستاره بلژیکی تیم چلسی به مسئولان این باشگاه درخواست جدایی این بازیکن را ارائه داد. به گزارش  میزان، مدیر برنامه‌های ادن ازار ستاره بلژیکی تیم چلسی به مسئولان این باشگاه درخواست جدایی این بازیکن را ارائه داده و به نظر می‌رسد این بازیکن در یک‌قدمی جدایی...

 • سرخیو راموس و هازارد,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,اخبار فوتبالیست ها

  کاپیتان رئال مادرید در انتظار هازارد/ عکس

  کاپیتان رئال مادرید با اقدام خود در صفحه‌ شخصی‌اش در فضای مجازی شایعات حضور ستاره چلسی در این تیم را بیش از پیش به واقعیت نزدیک کرد. به گزارش فارس، به گزارش خبرگزاری فارس، سرخیو راموسکاپیتان رئال مادرید با اقدام خود در صفحه‌ شخصی‌اش در فضای مجازی شایعات حضور ادن هازارد...

 • زین الدین زیدان,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,اخبار فوتبال جهان

  اظهارنظر جنجالی زیدان در مورد احتمال تحقق رویای «نیمار»

  مرد اول سانتیاگو برنابئو در تازه ترین نشست خبری خود برای فرو نشاندن آتش شایعات پیرامون معاملات قریب الوقوع کهکشانی ها در تابستان سال جاری نه تنها هیچ تلاشی نکرد بلکه با اظهار نظری عجیب در مورد «تحقق رویای نیمار» به آنها دامن زد. به گزارش ایرنا، تارنمای خبری گل روز...

 • مائوریتزیو ساری,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,اخبار فوتبال جهان

  ساری: ازار به خاطر چلسی در تیم منتخب قرار نگرفت

  سرمربی تیم فوتبال چلسی می‌گوید عدم حضور برترین بازیکن تیمش در تیم منتخب PFA به دلیل عملکرد ضعیف این تیم در فصل جاری بوده است. به گزارش تسنیم، مائوریتزیو ساری می‌گوید نبودن نام ادن ازار در فهرست بازیکنان تیم منتخب این فصل لیگ برتر انگلیس به دلیل عملکرد ضعیف چلسی بوده و...

 • ادن هازارد,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,نقل و انتقالات فوتبال

  جزئیات قرارداد هازارد با رئال مادرید فاش شد

  یک نشریه انگلیسی فاش کرد ستاره بلژیکی چلسی با پیوستن به رئال مادرید دستمزد قابل‌توجهی دریافت خواهد کرد. به گزارش‌ تسنیم، ادن اِزار که بارها از علاقه‌اش برای بازی برای رئال مادرید سخن گفته و زین‌الدین زیدان نیز او را پیش از این مورد تحسین قرار داده بود، پیوستنش به جمع...

 • هازارد,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,اخبار فوتبال جهان

  «هازارد» در یک قدمی مادرید

  «‌ ادن هازارد» که از قبل هم دوست داشت در تیم فوتبال مادرید بازی کند تصمیم دارد در زمان حضور زیدان در تیم فرانسوی به آن‌ها ملحق شود. به گزارش مهر، ادن هازارد، ستاره تیم فوتبال چلسی، لحظه به لحظه به پیوستن به رئال مادرید نزدیک‌تر می‌شود. ستاره بلژیکی توانسته با توانایی‌...

 • ادن آزار,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,نقل و انتقالات فوتبال

  رئال احساسی خرید نمی‌کند

  ادن آزار بعد از رودریگو و ادر میلیتائو، سومین خرید رئال مادرید برای فصل ۲۰۲۰-۲۰۱۹ خواهد بود. همه بخش‌ها توافق خود را اعلام کرده‌اند و این بلژیکی به آرزویش برای بازی در سانتیاگو برنابئو می‌رسد. او نخستین کسی بود که زین‌الدین زیدان در بازگشت به نیمکت رئال درخواست کرد و...

 • ادن هازارد,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,نقل و انتقالات فوتبال

  مارکا: ادن هازارد به رئال مادرید پیوست

  نشریه معتبر اسپانیایی خبر از توافق بین دو باشگاه چلسی و رئال مادرید برای انتقال بازیکن بلژیکی داد. به گزارش ایلنا، نشریه اسپانیایی مارکا نوشت: ادن هازارد، مهاجم تیم فوتبال چلسی به دنبال توافقی که بین دو باشگاه رئال مادرید و چلسی صورت گرفته است و قرار است طی روزهای آینده...

 • یورگن کلوپ,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,اخبار فوتبال جهان

  یورگن کلوپ: تلاش می‌کنیم حداقل چند مهارت ازار را غیرفعال کنیم/ قدرت در بازی چلسی موج می‌زند

  یورگن کلوپ تدابیر لازم برای مهار ستاره‌های چلسی را در نظر گرفته است. به گزارش تسنیم، یورگن کلوپ در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل چلسی در هفته سی و چهارم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس از راهکارهای لازم برای توقف ستاره بلژیکی رقیب سخن گفت.    سرمربی تیم فوتبال...

 • ادن هازارد و ریکلمه,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,اخبار فوتبال جهان

  راز خوشحالی گل ادن هازارد مشخص شد

  ستاره بلژیکی چلسی اعلام کرد با الهام گرفتن از الگوی فوتبالی خود، بعد از درخشش برابر وستهام به شادی گل بازیکن محبوب خود پرداخت. به گزارش ایسنا به نقل از استاندارد، ادن هازارد در بازی چلسی برابر وستهام نمایش بسیار خوبی داشت و توانست دو گل برای تیمش به ثمر برساند. گل اول او...

 • ادن هازارد,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,اخبار فوتبال جهان

  ادن هازارد: تصمیمم را برای ماندن یا رفتن از چلسی گرفته‌ام و به آن عمل خواهم کرد

  ستاره بلژیکی تیم فوتبال چلسی می‌گوید تصمیمی برای آینده‌اش گرفته است که قطعی است و دیگر آن را تغییر نخواهد داد. به گزارش تسنیم،  ادن ازار در گفت‌و‌گو با رادیو مونت‌کارلو از تصمیم‌گیری درباره آینده‌اش خبر داد و اعلام کرد که برنامه‌اش برای آینده قطعی است. هافبک بلژیکی تیم...

 • ادن هازارد,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,اخبار فوتبال جهان

  «ادن هازارد» بازیکن برتر ماه لیگ برتر انگلیس شد

  ادن ازار عنوان برترین بازیکن ماه لیگ برتر انگلیس را از آن خود کرد. به گزارش تسنیم، ادن ازار که در ماه سپتامبر در ۴ بازی ۵ گل برای چلسی به ثمر رساند، عنوان بهترین بازیکن ماه لیگ برتر انگلیس را از آن خود کرد. این هافبک بلژیکی ۲۷ ساله در ماه سپتامبر مقابل کاردیف‌سیتی هت‌تریک...

 • ادن هازارد,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,اخبار فوتبال جهان

  ادن هازارد: نمی‌توانم دروغ بگویم؛ بازی در رئال مادرید رؤیای من است

  ادن ازار بار دیگر بر تمایل خود برای بازی در تیم فوتبال رئال مادرید تأکید کرد. به گزارش تسنیم به نقل از مارکا، ادن ازار که تابستان امسال اخبار فراوانی درباره انتقال او از چلسی به رئال مادرید مطرح شد، یک بار دیگر اعتراف کرد که دوست دارد برای کهکشانی‌ها بازی کند.  ...