صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
سه شنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۳
آخرین به روز رسانی در تاریخ
چهارشنبه ، ۰۳ آبان ۱۴۰۲
،
۰۸:۰۲:۴۳

قیمت گوشی ال جی

مدل گوشیقیمت (تومان)
همه چیز درباره

گوشی ال جی

شرکت ال جی الکترونیکس کره جنوبی,تلفن هوشمند ال جی

بخش تلفن های هوشمند شرکت ال جی که ۶ سال است حدود ۴.۵ میلیارد دلار به این شرکت زیان زده، از انتهای جولای تعطیل خواهد شد.

موبایل لوله شونده ال جی,گوشی ال جی

بر اساس گزارشی تازه ال جی توسعه سه تلفن همراه از جمله دستگاه لوله شونده خود را متوقف کرده است. به گزارش مهر به نقل از گیزموچاینا، شرکت ال جی از سال گذشته درباره موبایل لوله شونده اخباری منتشر می کند.

گوشی رول شونده,گوشی رول شونده ال جی

این موضوع که شرکت ال جی در طول ۲ سال پیش در حال کار بر روی یک تلفن هوشمند با قابلیت رول شدن (rollable) صفحه نمایش است رازی آشکارا است. این دستگاه در حالت رول شده به اندازه ی یک تلفن همراه است اما پس از آن تبدیل به یک تبلت کوچک می شود.

گوشی ال جی,گوشی رول شونده LG

بر اساس یک گزارش جدید، LG قصد دارد در سال ۲۰۲۱ از حداقل ۳ گوشی مهم رونمایی کند. یکی از آنها گوشی رول شونده LG است که در حالت عادی از نمایشگر ۶٫۸ اینچی بهره می برد ولی کاربران میتوانند اندازه ی آنرا به ۷٫۴ اینچ برسانند.

گوشی جدید K31 ال جی,اخبار دیجیتال,خبرهای دیجیتال,موبایل و تبلت

ال جی K31 با نمایشگر ۵/۷ اینچی رونمایی شد. گوشی هوشمند اقتصادی ال جی K31 جانشین K30 خواهد بود و از تراشه هلیو پی ۲۲ ساخت مدیاتک استفاده می کند.

ال‌جی کیو ۶۱,اخبار دیجیتال,خبرهای دیجیتال,موبایل و تبلت

ال جی کیو ۶۱ با نمایشگری ۶/۵ اینچی رونمایی شد. ال جی گوشی هوشمند ال جی کیو را با صفحه نمایش ۶/۵ اینچی و دوربین چهارگانه در بازار کره جنوبی رونمایی کرد.

گوشی ال جی,اخبار دیجیتال,خبرهای دیجیتال,موبایل و تبلت

در پی انتشار خبرهای مربوط به تغییر تابلوی شرکتهای سامسونگ و ال جی در ایران، دبیر انجمن واردکنندگان موبایل، تبلت و لوازم جانبی خاطرنشان کرد که این مسأله مربوط به لوازم خانگی است و در ارائه خدمات و گارانتی گوشی های موبایل تغییری ایجاد نخواهد شد.

ویژه سرپوش