صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳
آخرین به روز رسانی در تاریخ
چهارشنبه ، ۰۳ آبان ۱۴۰۲
،
۰۸:۰۲:۳۸
همه چیز درباره

تبلت مایکروسافت

سرفیس پرو ایکس,گرافیک های جدید در سرفیس پرو ایکس

سرفیس پرو ایکس از زمان عرضه تا به حال ارتقا قابل ملاحظه ای را بخود ندیده و تنها در سال ۲۰۲۰ شاهد کمی افزایش فرکانس در تراشه SQ2 بودیم. اکنون به نظر میرسد مایکروسافت و AMD در حال کار روی گرافیک RDNA هستند تا از آن برای نسل بعدی سرفیس پرو ایکس و یا دستگاه های دیگر استفاده کنند.

تبلت هیبرید مایکروسافت سرفیس پرو ۸,تبلت جدید مایکروسافت

تبلت هیبرید مایکروسافت سرفیس پرو ۸ – Microsoft Surface Pro 8 با ویندوز ۱۱، تاندربولت ۴، قلم Surface Slim Pen 2 و یک نمایشگر ۱۲۰ هرتزی معرفی شد. کمپاني مایکروسافت (Microsoft) ساعاتی پیش رسما از هشتمین نسل تبلت هیبرید Surface Pro خود رونمایی کرد.

سرفیس پرو ۸,اخبار دیجیتال,خبرهای دیجیتال,موبایل و تبلت

معمولاً بعد از معرفی یک محصول، امکان دارد نمونه های اولیه و آزمایشی آن در فروشگاه eBay دیده شوند، ولی این بار وب سایت ویندوز سنترال از درج آگهی فروش نمونه آزمایشی سرفیس پرو ۸ در وب سایت این فروشگاه آنلاین خبر داده است.

سیستم عامل جدید مایکروسافت برای سرفیس,اخبار دیجیتال,خبرهای دیجیتال,لپ تاپ و کامپیوتر

به تازگی جزئیاتی در مورد سیستم عامل جدید مایکروسافت موسوم به ویندوز ده ایکس منتشر شده که به طور اختصاصی برای مدلی از سرفیس با دونمایشگر عرضه خواهد شد.

سرفیس لپ تاپ ۳,اخبار دیجیتال,خبرهای دیجیتال,لپ تاپ و کامپیوتر

پیش بینی ميشود مایکروسافت طی مراسمی در ۲ اکتبر از« سرفیس لپ تاپ۳» با نمایشگر ۱۵ اینچی رونمایی کند. به گزارش مهر به نقل از گیزموچاینا، مایکروسافت قرار هست در ۲ اکتبر طی مراسمی از محصولات تازه خود رونمایی کند.

کیبورد سرفیس پرو,اخبار دیجیتال,خبرهای دیجیتال,لپ تاپ و کامپیوتر

براساس اطلاعات برگرفته از آخرین پتنت مایکروسافت، به‌نظر می‌رسد به‌زودی کیبورد سرفیس پرو باریک‌تر و سبک‌تر از هر زمان دیگری شود.   اطلاعات مربوط به پتنت اخیر مایکروسافت نشان می‌دهد، کیبورد سرفیس پرو، لپ‌تاپ هیبریدی مایکروسافت، به‌زودی باریک‌تر و سبک‌تر از قبل خواهد شد.

تبلت‌های سرفیس پرو7,اخبار دیجیتال,خبرهای دیجیتال,موبایل و تبلت

پتنت‌هایی از سوی مایکروسافت منتشر شده که نشان می‌دهد این شرکت به دنبال بهبود عملکرد استند نگهدارنده در تبلت سرفیس پرو ۷ (Microsoft Surface Pro 7) خود است. اما این بهبود به چه معنا خواهد بود؟   تبلت‌های بالارده سرفیس پرو مایکروسافت از یک استند نگهدارنده‌ی متصل برخوردار هستند.

ویژه سرپوش