صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳
sarpoosh
کافه اسپرت > محمد حسین کنعانی زادگان

محمد حسین کنعانی زادگان

محمد حسین کنعانی زادگان

بیوگرافی محمد حسین کنعانی زادگان

محمدحسین کنعانی‌زادگان متولد ۳ فروردین ۱۳۷۳ - سربندر بازیکن فوتبال اهل ایران است.کنعانی سابقه بازی در تیم استقلال ماهشهر را دارد، وی در نیم فصل ۱۳۹۰ به تیم پرسپولیس پیوست، سپس برای گذراندن خدمت سربازی به عضویت باشگاه ملوان درآمد. او پس از گذراندن خدمت سربازی به باشگاه استقلال پیوست.

 

وی همچنین سابقه بازی در تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران و تیم ملی فوتبال جوانان ایران را دارد.

 

محمد حسین کنعانی‎زادگان نخستین بازی ملی خود را در یک بازی دوستانه در برابر ازبکستان در سال ۱۳۹۴ انجام داد. این بازیکن خوزستانی، برای فصل ۹۷_۹۸ به گسترش فولاد تبریز پیوست که پس از مدتی نام و سهمیه لیگ برتری این باشگاه به باشگاه ماشین سازی تبریز تغییر کرد.در آذر ماه نود و هفت صحبت هایی مبنی بر ارسال دعوتنامه از طرف باشگاه ایبار اسپانیا به محمدحسین کنعانی زادگان صورت گرفت که بسیار هیاهو ایجاد کرد ولی پس از مدت کوتاهی این خبر توسط باشگاه ایبار تکذیب شد.

 

وی در ۱۶ آذر ماه نود و هفت در مشهد گل دوم و تساوی ماشین سازی تبریز را در برابر پدیده مشهد به ثمر رساند.به دلیل بازی های خوب وی در تیم ماشین سازی تبریز و همچنین ملی پوش بودن او و با توجه به مالکیت زنوزی در دو باشگاه تراکتور سازی تبریز و ماشین سازی تبریز صحبت هایی مبنی بر انتقال وی به تراکتور سازی تبریز در نیم فصل دوم لیگ برتر ایران وجود دارد.


پیوستن به استقلال
محمد حسین کنعانی در فصل نقل و انتقالات ۹۵–۹۶ با عقد قراردادی ۲ ساله به باشگاه استقلال تهرانپیوست.اما پس از چند بازی در ابتدای فصل دچار آسیب دیدگی رباط صلیبی شد و در لیست مازاد استقلال قرار گرفت و در نیم فصل همان سال از استقلال جدا شد و به ماشین سازی تبریز پیوست.

 

شایعه پیوستن به باشگاه ایبار
باشگاه ایبار هرگونه علاقه به کنعانی‌زادگان را تکذیب کرد و نامه منتشر شده منتسب به این باشگاه را که در فضای مجازی دست به دست شده بود را جعلی خواند. 
 

 

سایر مطالب درباره محمد حسین کنعانی زادگان