۱۳:۳۶ - ۱۳ آبان ۱۳۹۷ کد خبر: ۹۷۰۸۰۳۳۲۱
تاپ طنز

طنز/ الگوبرداری از شوت دیبالایی

بعد از اینکه یک بچه دهدشتی ویديویی از شوتش با خوشحالی پس از گل به سبک دیبالا هافبک یونتوس را منتشر کرد، دیبالا از هواداران خود خواست تا این بچه را پیدا کنند و ممکن است همین شوت راهی برای کشف استعدادهای وی و تبدیل شدن او به یک فوتبالیست حرفه‌ای شود. البته به شرط اینکه از فردا، صبح تا شب پای اینستاگرام نباشد و بعد از یک ماه استوری نزند: گردهمایی شاخ‌های اینستاگرام با شرکت پسر دیبالایی، بدل مسی، بدل سیروس دین محمدی، سحر چکش و با حضور افتخاری لژیونرهای بازگردانده شده: داوود مخارج و وحید خز.

 

در همین راستا می‌توان از سایر موارد هم فیلم در فضای مجازی منتشر کرد تا شاید گره مشکلات دیگر هم به همین سبک باز شود. مثلا:

 

فیلمی از گزارش‌های انگیزشی جواد خیابانی که می‌گوید: «ما هنوز نفس می‌کشیم، ما هنوز زنده‌ایم» در بازی‌هایی که باختیم و اعصاب همه خرد است تهیه شود. آنتونی رابینز و برایان تریسی خودشان زنگ می‌زنند شبکه سه و می‌گویند آقا جواد من خودم از وقتی فیلم گزارش شما رو دیدم انگیزه‌ام برای نوشتن کتاب بعدیم از بین رفته، روزی دو بسته فلوکستین می‌خورم. بی‌خیال شو.

 

فیلمی از افرادی که در پیش‌فروش ایران خودرو و سایپا برای سال ۹۹ نام نوشته‌اند، تهیه شود. شرکت‌های بزرگ خودروسازی دنیا این افراد را پیدا می‌کنند و می‌گویند: «داداش شما وضعیتت خیلی خرابه. بیا این ماشین‌ها زیردستت باشه. هر وقت داشتی بیار پس بده».

 

فیلمی از وضعیت شاخ‌های شبکه‌های اجتماعی گرفته شود. مسئولان اینستاگرام با هم جلسه می‌گذارند و می‌گویند به کجا آمده‌ایم آمدن‌مان بهر چه بود. از فردای آن روز هم در صفحه لاگین به جای تست ربات نبودن تست خل و چل نبودن از کاربر گرفته می‌شود.

 

فیلمی از وضعیت نمایندگان مجلس در حال راه رفتن و شوخی و دعوا گرفته شود. چند ناظم کنتراتی نظم مجلس را به عهده می‌گیرند و خط‌کش دست قاضی‌زاده و کواکبیان می‌دهند و می‌گویند اسم بدها و خوب‌ها و ساکت‌ها را بنویسيد و بدهید دست آقای علي لاریجانی. فقط تو لیست سوم دست به اسم آقای عارف نزنید. اسم ایشان چاپ شده و پاک نمی‌شود.

 

فیلمی از مدارک مورد نیاز برای گرفتن یک وام ۱۰ میلیون تومانی در بانک‌ها تهیه شود. ريیس صندوق بین‌المللی پول خودش راسا با فیش حقوقی و نامه کسر از حقوق به ایران می‌آید تا مشکل وام گرفتن برخی از افراد را حل کند. البته در برخی از وام‌ها که ضامن هم نیاز نیست؛ وام گیرنده پیش ريیس صندوق بین‌المللی پول می‌رود و می‌گوید آقا مشکل مالی‌ای چیزی داشتی رودربایستی نکن دیگه. تا صبح پول هست.

 

فیلمی از حجم بسته‌های اینترنت در ایران تهیه شود. یوتیوب وقتی متوجه شود یک فیلم ۲۰ دقیقه‌ای فول اچ‌دی حجم یک ماه اینترنت برخی از استفاده کنندگان است، شخصا کارمند در خانه کاربران می‌فرستد و لینک‌های آن‌ها را جمع می‌کند و چند ساعته فیلم‌ها را روی دی‌وی‌دی با پست پیشتاز برای کاربران می‌فرستاد.

 

شاهين قدياني

 

ghanoonda​ily.‎​ir
  • 15
  • 6
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم
3.6 stars from 21 votes
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر

مجلس

دولت

ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید