۰۸:۴۱ - ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ کد خبر: ۹۷۰۶۰۴۹۴۹
سایر اخبار حوادث

سرنوشت مبهم کارمند بانک مرکزی

کارمند بانک مرکزی,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,حوادث امروز
ردیابی‌های پلیسی برای یافتن سرنخی از کارمند جوان بانک مرکزی که به طرز مرموزی ناپدید شده است آغاز شد.

اول شهریور زن میانسالی با پلیس تماس گرفت و از ناپدید شدن پسر ۳۰ ساله‌اش خبر داد. او گفت: پسرم معین کارمند اداری بانک مرکزی در خیابان پاسداران است، قرار بود روز عید قربان باهم به شمال برویم. از چند سال قبل که همسرم فوت کرد با پسرم زندگی می‌کردم تا اینکه ۶ ماه قبل پسرم در نزدیکی خانه من خانه‌ای گرفت و جدا شد. معین دیروز با من تماس گرفت و از من خواست آماده شوم تا باهم به شمال برویم.

 

اما از آن تماس به بعد هر چه منتظر ماندم دیگر خبری نشد و تلفنش را هم جواب نمی‌دهد. خیلی نگرانم.با شکایت این مادر میانسال پرونده‌ای در شعبه هشتم دادسرای امور جنایی تهران تشکیل شد. مأموران بلافاصله راهی خانه معین شدند و در بازرسی از خانه‌اش گوشی تلفن همراه او را پیدا کردند اما هیچ ردی از پسر جوان در دست نبود.

 

به دستور بازپرس رضوانی، کارآگاهان پایگاه هشتم پلیس آگاهی به سراغ بیمارستان‌ها و کلانتری‌ها رفتند. اما هیچ سرنخی از معین به‌دست نیاوردند. در گام بعدی شماره پلاک خودروی او را به کلیه واحدهای گشت پلیس اعلام کردند. درحالی که بررسی‌ها در این رابطه ادامه داشت چند روز بعد خودروی معین در کوهستان‌های سواد کوه پیدا شد. اما آثار خون یا درگیری داخل خودرو دیده نشد.

 

باتوجه به اینکه ۱۸ روز از ناپدید شدن این کارمند جوان گذشته است، بازپرس جنایی با انتشار تصویر پسر جوان از افرادی که از سرنوشت او خبر دارند خواست تا موضوع را به پایگاه هشتم پلیس آگاهی پایتخت اعلام کنند.

 

 

iran-newspap​er.‎​com
  • 14
  • 4
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید