۱۶:۰۴ - ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ کد خبر: ۹۸۰۲۰۰۷۷۵
سایر اخبار حوادث

تشکیل پرونده قضایی در خصوص حادثه سقوط مرگبار ۲ کودک در مخزن فاضلاب مدرسه

حادثه سقوط مرگبار چند کودک,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,حوادث امروز
رئیس حوزه قضایی بخش کوهسرخ از تشکیل پرونده قضایی در خصوص حادثه سقوط مرگبار دو کودک در مخزن فاضلاب مدرسه در روستای سنجدک خبر داد و گفت: رئیس اداره آموزش و پرورش کوهسرخ برای اخذ توضیحات احضار شد.

قلی زاده، رئیس حوزه قضایی بخش کوهسرخ از توابع کاشمر در گفت‌وگو با میزان از تشکیل پرونده قضایی در خصوص حادثه سقوط مرگبار دو کودک در مخزن فاضلاب مدرسه در روستای سنجدک خبر داد و گفت: دو کودک تقریبا پنج ساله به منظور بازی کردن از دیوار یک مدرسه که خراب بوده وارد مدرسه می‌شوند و متاسفانه در پی فرسودگی مخزن مورد نظر داخل آن سقوط کرده و جان خود را از دست دادند.

 

 

رئیس حوزه قضایی بخش کوهسرخ تصریح کرد: در این خصوص پرونده‌ای تشکیل شده و رئیس اداره آموزش و پرورش کوهسرخ نیز برای اخذ توضیحات احضار گردید و شخصا از محل حادثه بازدید به عمل آوردم و اکنون منتظر هستیم تا نتیجه کالبدگشایی اعلام شود تا کارشناس حوادث، موضوع را بررسی و مشخص شود که علت تامه حادثه چه بوده است.

 

 

وی با بیان اینکه تاکنون فردی در این پرونده بازداشت نشده است ،خاطرنشان کرد: در حال حاضر باید دلایل و مستندات جمع آوری شود لذا تحقیقات در خصوص این پرونده ادامه دارد.

 

 

به گزارش خبرگزاری میزان، ۲۹ فروردین سال جاری، دو کودک خردسال در روستای سنجدک در پی سقوط در داخل مخزن فاضلاب مدرسه جان خود را از دست دادند.

 

 

  • 15
  • 5
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم
3.8 stars from 20 votes
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید