۱۵:۱۳ - ۳۰ تير ۱۳۹۸ کد خبر: ۹۸۰۴۰۸۶۰۸
سایر اخبار حوادث

استخر دانشگاه آزاد نجف‌آباد دو قربانی گرفت

قربانیان استخر دانشگاه آزاد نجف‌آباد,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,حوادث امروز
مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد گفت: دو نفر کارگر پیمانکار فضای سبز دانشگاه آزاد واحد نجف‌آباد عصر روز گذشته در استخر جمع‌آوری آب غرق شدند.

مهدی رفیعی امروز در گفت­‌و­گو با  فارس اظهار داشت: متأسفانه عصر روز گذشته بااطلاع گشت حراست دانشگاه باخبر شدیم دو نفر از کارکنان فضای سبز که در اختیار پیمانکار بخش خصوصی  است در استخری که به منظور جمع‌آوری آب باران حفرشده بود غرق شدند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد ضمن ایمن خواندن استخر تصریح کرد: با توجه به بارش‌های پایان سال گذشته این استخر جهت  جمع‌آوری آب باران حفر و برای آبیاری استفاده می‌شود. تمامی موارد ایمنی و فنس کشی به ارتفاع ۲ متر برای آن انجام‌شده و درب آن قفل است، ولی کارگر فضای سبز وارد قسمت ممنوعه استخر شده است.

رفیعی افزود: چند درخت در فضای استخر وجود دارد که از پشت حفاظ هم می‌توان آن‌ها را آبیاری کرد و نیازی به ورود نیست، اما این دو کارگر با سهل‌انگاری به محوطه استخر واردشده اند؛ پای یکی از آن‌ها لیز خورده و به داخل آب سقوط می‌کند و شخص دوم برای نجات او وارد آب می‌شود که متأسفانه هر دو غرق می‌شوند.

به گزارش فارس این حادثه، ساعت ۱۶ روز یک‌شنبه ۲۹ تیرماه رخ داده و در ساعت ۲۰ جسد هر دو کارگر توسط واحد حراست، آتش‌نشانی و اورژانس از آب خارج‌شده است.

  • 19
  • 6
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید