شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹
۱۵:۴۷ - ۰۶ آبان ۱۳۹۸ کد خبر: ۹۸۰۸۰۱۲۳۸
سایر اخبار حوادث

مرگ جنجالی زن جوان در کهگیلویه !

فرماندار بهمئی درباره اصالت زنی که هنگام چیدن پسته سقوط کرد توضیح داد.

به گزارش رکنا ، فرماندار بهمئی با اشاره به انتشار فیلمی در شبکه های اجتماعی پیرامون مرگ زن جوان در کهگیلویه و بویراحمدی گفت: این زن جوان ساکن شهرستان بهمئی نیست و ساکن خوزستان است.

در این فیلم زن جوانی در منطقه بهمئی برای تامین معاش خود ناگزیر به رفتن به کوه و چیدن پسته کوهی شده و در این کوه سخت گذر، تعادل خود را از دست داده و به پایین پرت شده و می‌کند.

اهالی منطقه با قراردادن جسد این زن جوان روی چارچوبی به شکل پله های چوبی که سال های خیلی دور در مناطق روستایی از آن استفاده می شد جسد را به روستای شان انتقال می دهند.

در این کلیپ هیچ نشانه ای از نهادهای دولتی کمک رسان مانند جمعیت هلال احمر و اورژانس های هوایی به چشم نمی خورد که میزان نگرانی بیننده از وضعیت انتقال جسد این زن جوان را دوچندان می کند.

حکمت الله سنائی فرماندار شهرستان بهمئی در استان کهگیلویه و بویراحمد نیز با اظهار تاسف از فوت این خانم، خاطرنشان کرد: با پیگیری‌های آقای ایرمی مسئول ستاد بحران فرمانداری شهرستان، مشخص شد این خانم ساکن شهرستان بهمئی نیست.

وی گفت: حوزه گستره ایل بهمئی علاوه بر استان کهگیلویه و بویراحمد استان خوزستان را نیز شامل شده اما خود شهرستان بهمئی در استان کهگیلویه و بویراحمد است و این خانم ساکن منطقه صیدون استان خوزستان است

  • 13
  • 2
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش