۱۲:۲۷ - ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ کد خبر: ۹۸۰۳۰۷۲۹۱
جرم و جنایت

۲ متهم به قتل در ایرانشهر دستگیر شدند

محمد قنبری,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی ۲متهم به قتل دختر ۱۸ ساله در شهرستان مهرستان پس از یک سال زندگی مخفیانه در شهرستان ایرانشهر دستگیر شدند.

سردارمحمد قنبری امروز در گفت و گو با فارس اظهار کرد: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی ۲متهم به قتل دختر ۱۸ ساله در شهرستان مهرستان پس از یک سال زندگی مخفیانه در شهرستان ایرانشهر دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: در پی قتل دختری ۱۸ ساله در ۲۹ اردیبهشت ماه سال گذشته در شهرستان مهرستان موضوع در دستور کار تیمی از پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با بررسی سرنخ هایی بجامانده و یک سری تحقیقات میدانی ۲ نفر از عاملان این جنایت را شناسایی و تحقیقات خود را برای دستگیری آنها آغاز کردند.

سردار قنبری بیان کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی مهرستان پس از یک سری تحقیقات سرانجام محل اختفای متهمان را در شهر ایرانشهر شناسایی و در اقدامی غافلگیرانه آنها را دستگیر کردند.

این مقام ارشد انتظامی در استان سیستان و بلوچستان ابراز داشت: متهمان ۴۵ و ۳۹ ساله در بازجوئی های اولیه انگیزه خود را اختلافات خانوادگی اعلام که با هماهنگی قضائی تحقیقات از آنها ادامه دارد.

  • 13
  • 6
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید