۰۹:۳۴ - ۰۴ تير ۱۳۹۸ کد خبر: ۹۸۰۴۰۱۱۲۷
جرم و جنایت

راننده ون راز آدم ربایی را فاش کرد

راننده ون وقتی فهمید مسافرانش نقشه ربودن مرد ثروتمندی را در سر دارند، آنها را از خودرو پیاده کرد و با پلیس تماس گرفت.

به‌گزارش ایران، اواخر خرداد این راننده در تماس با پلیس گفت: من راننده ون هستم، حدود دو ساعت قبل دو مرد جوان خودروام را با مبلغ بالایی به مقصد کرج کرایه کردند. ابتدا قرار شد یکی از دوستان شان را از مرکز شهر سوار کنند و بعد از آن به کرج برویم. وقتی مرد جوان را سوار کردیم دقایقی بعد متوجه شدم آنها مهندس جوان که آرش نام داشت را ربوده‌اند و قصد اخاذی دارند. بنابراین بلافاصله از آنها خواستم پیاده شوند اما بعد از اینکه از خودروی من پیاده شدند یک خودروی پژو پرشیا هر سه نفرشان را سوار کرد احتمال می‌دهم او نیز همدست شان بوده است تنها کاری که انجام دادم این بود که شماره پلاک خودروی پرشیا را بردارم.

به‌دنبال این تماس کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی پایتخت وارد عمل شدند. هویت صاحب خودروی پرشیا شناسایی و دستگیر شد.

با دستگیری صاحب خودرو، مخفیگاه مردان ناشناس در کرج شناسایی و درعملیاتی پلیسی هر دو نفر دستگیر و مرد گروگان آزاد شد. صاحب خودرو پرشیا که سردسته این باند آدم ربایی بود در تحقیقات گفت: آرش با مدارک شناسایی من شرکت بازرگانی تأسیس کرد و چند میلیارد وام به حساب شرکت گرفت. اما بعد از دریافت وام‌ها ناپدید شد و اقساطش را هم پرداخت نمی‌کرد. از آنجایی که شرکت به‌نام من بود، گرفتار شدم.

به سختی او را پیدا کردم و از دوستانم خواستم او را نزد من بیاورند تا با او صحبت کنم و پول‌ها را پس بدهد.به دستور بازپرس واحدی از شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی تهران، متهمان در اختیار کارآگاهان پلیس قرار داده شدند و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

  • 14
  • 2
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید