۰۸:۴۲ - ۳۰ تير ۱۳۹۸ کد خبر: ۹۸۰۴۰۸۴۷۱
جرم و جنایت

اصرار ۳ دختر برای قصاص خواهرپدرکش

به گزارش خراسان، دختری که پدرش را کشته بود، دیروز پای میز محاکمه اشک ریخت و ابراز پشیمانی کرد. یکم اسفند سال ۹۵ پس از قتل مرد ۷۰ ساله به نام مرتضی داخل خانه اش واقع در شرق تهران، موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت. شواهد  نشان می‌داد این مرد به دست دختر بزرگش به نام شیما ۵۰ ساله کشته شده است. در حالی که پلیس به خانه مرد سالخورده رفته بود، شیما به پلیس آگاهی رفت و تسلیم پلیس شد.

در دادگاه

شیما دیروز در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی زالی و با حضور یک قاضی مستشار پای میز محاکمه ایستاد.  در ابتدای این جلسه، سه خواهر شیما در جایگاه ویژه ایستادند  و برای وی حکم قصاص خواستند. وقتی  شیما ۵۰  ساله در جایگاه ویژه ایستاد،گفت :آن روز وقتی از باشگاه بیرون آمدم متوجه شدم مادرم بارها به گوشی موبایلم زنگ زده است.وقتی به او زنگ زدم گفت بار دیگر با پدرم درگیر شده است و پدرم او را از خانه بیرون انداخته  است.

من به خانه پدرم رفتم تا آن ها را با هم آشتی دهم  و  وسایلی را که برای خانه خریده بودم به آن ها تحویل بدهم. وی ادامه داد: وقتی به خانه آن ها رسیدم، پدرم به محض دیدن من شروع به فحاشی کرد.او می گفت، من مقصر هستم که دفعه قبل که مادرم قهر کرده بود، واسطه شدم و او را به خانه برگرداندم.پدرم به صورتم سیلی زد و  ناسزا گفت. من به طبقه سوم رفتم تا او شاید آرام تر شود اما چند دقیقه بعد پدرم به طبقه سوم آمد و مراهل داد. در آن لحظه کیفم روی زمین افتاد و  همه وسایلی که برای آن ها خریده بودم روی زمین ریخت.

برای خانه پدرم دو  چاقوی آشپزخانه هم خریده بودم.چاقوها را از روی زمین برداشتم و به سوی پدرم برگشتم  که همان موقع پدرم به سمت ام حمله کرد و  در آن میان چاقو به سینه و گردن او برخورد کرد. من واقعا قصد کشتن پدرم را نداشتم. وی در حالی که سرش را پایین انداخته بود و به شدت اشک می‌ریخت، گفت:من شرمنده خانواده ام هستم. باور کنید  نمی‌خواستم پدرم را بکشم و مرگ او یک اتفاق بود.  بنابه این گزارش، در پایان جلسه قضات وارد شور شدند تا رای صادر کنند.

  • 17
  • 2
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید