۱۲:۰۵ - ۰۷ مرداد ۱۳۹۸ کد خبر: ۹۸۰۵۰۱۷۱۶
جرم و جنایت

سرقت وانت میوه فروشی

دزد سابقه دار که با سوءاستفاده از غفلت راننده یک وانت خودرو را سرقت کرده بود در تعقیب و گریز مسلحانه پلیس به دام افتاد.

به‌گزارش ایران، عصر شنبه واحد گشت کلانتری ۱۳۲ نبرد در محدوده خیابان خاوران متوجه تعقیب و گریز سه دستگاه موتورسیکلت با یک دستگاه پیکان‌وانت شدند. یکی از موتورسواران با دیدن پلیس به سمت آنها آمد و گفت: وانت متعلق به پدرم است و با آن گوجه و خیار می‌فروشم. دقایقی قبل پدرم با مشتری‌هایش سرگرم بود که ناگهان مردی پشت فرمان وانت نشست و آن را سرقت کرد. من و دوستانم هم دنبالش کردیم. بدین ترتیب مأموران به تعقیب سارق خودرو پرداختند. در ادامه این تعقیب و گریز، سارق که با سرعت زیادی حرکت می‌کرد با چند خودرو و عابر پیاده برخورد کرد و منجر به آسیب آنها شد.

با توجه به آنکه احتمال می‌رفت وی به شهروندان دیگری هم آسیب بزند، مأموران با استفاده از قانون به‌کارگیری سلاح اقدام به شلیک چند تیر هوایی کرده اما سارق باز هم با سرعت به فرار خود ادامه داد. مأموران نیز با شلیک چهار تیر هر چهار چرخ وانت را پنچر کردند اما سارق پیاده شد و به فرار خود ادامه داد تا اینکه پس از ۵۰۰ متر بالاخره متهم را دستگیر کرده و به کلانتری انتقال دادند.  

سرهنگ جهانشاه تیموری، رئیس کلانتری ۱۳۲ نبرد با اعلام این خبر گفت: در بررسی‌های اولیه مشخص شد متهم ۲۰ سال سن و سوابق کیفری متعددی دارد. وی تصریح کرد: متهم بارها زندان رفته و آخرین بار دو روز قبل از زندان آزاد شده بود.

  • 14
  • 1
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید