۰۹:۰۴ - ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ کد خبر: ۹۸۰۵۰۳۱۸۲
جرم و جنایت

معمای قتل مدل روسی حل شد

ایکاترینا سیموچکینا,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
روزنامه «دیلی میل» انگلستان جزئیات هیجان انگیزی از معمای قتل مدل و بلاگر گریم، «ایکاترینا سیموچکینا» ۲۴ ساله منتشر کرد. جسد این مدل در چمدان مسافرتی داخل خانه اش در مسکو پیدا شد.

یک متخصص در فناوری اطلاعات به نام «ماکسیم گاریف» ۳۳ ساله، دوست و معشوقه ایکاترینا به قتل و قرار دادن جسد او در چمدانی در داخل خانه اش اعتراف کرد.

کارآگاهان ماکسیم را پیش از آنکه سوار ماشین پلیس کنند و به دفتر رسمی بازجویی ببرند، مورد سؤال و جواب قرار دادند. او ادعا می‌کند ایکاترینا ستاره اینستاگرام که پزشک هم بوده، به توانایی‌های جنسی و مادی او اهانت کرده است.

گاریف به قتل خانم دکتر و مدل روسی اعتراف کرد. قاتل درباره رفتار‌های تحقیرکننده ایکاترینا می‌گوید: چند بار به من توهین کرد و به توانایی جنسی و وضعیت اقتصادی من اهانت کرد و دیگر نتوانستم تحمّل کنم. او می‌گوید: حدود پنج بار به گردن و سینه اش با چاقو ضربه زدم.

ایکاترینا سیموچکینا,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت

قاتل از کاری که کرده ابراز تأسف کرد و گفت: بله متأسفم و در فرآیند تحقیق کمک خواهم کرد.

ایکاترینا پزشکی خوانده بود و در زمینه امراض پوستی تخصص داشت، او در یکی از بیمارستان‌های مسکو کار می‌کرد و مدرک خود را از دانشگاه تحقیقات علوم پزشکی ملی روسیه «پیروگوف» وابسته به وزارت بهداشت روسیه دریافت کرده بود. او پیشتر در مسابقه ملکه زیبایی مسکو شرکت کرده و در اینستاگرام بیش از ۸۵ هزار فالوئر داشت.

ایکاترینا سیموچکینا,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت

tab​nakbato.‎​ir
  • 13
  • 5
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید