۱۳:۳۰ - ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ کد خبر: ۹۸۰۵۰۳۸۲۵
جرم و جنایت

دستگیری عامل تیراندازی مرگبار

متهم سابقه دار که با تیراندازی‌های بی‌هدف به ساکنان منطقه «سگزآباد» بویین زهرا، یک نفر را کشته و یک مأمور پلیس را نیز مجروح کرده بود، در کمتر از یک ساعت دستگیر شد.

ساعت ۹ و ۱۵ دقیقه شامگاه یکشنبه ۱۳ مرداد، یکی از متهمان سابقه دار به پشت بام خانه‌اش در بویین زهرا رفته و با اسلحه شکاری مردم را هدف گرفت. ساکنان منطقه «سگزآباد» که وحشت کرده بودند با پلیس تماس گرفتند. اما ضارب پس از دیدن مأموران آنها را نیز هدف قرار داد و پس از مجروح کردن مرد ۳۵ ساله‌ای که از بستگانش بود وشلیک به یکی از مأموران متواری شد.

سردار مهدی حاجیان، فرمانده انتظامی قزوین در تشریح این خبر به ایلنا گفت: «پس از تماس مردم با پلیس ۱۱۰، واحد گشت کلانتری به محل اعزام شد. بررسی‌های اولیه نشان می‌داد مرد ۴۲ ساله‌ای از اهالی محل که از مجرمان سابقه دار بود، از پشت بام خانه‌اش به مردم تیراندازی می‌کند. این مجرم با دیدن مأموران، اقدام به فرار کرد اما در کمتر از یک ساعت پیش از خروج از شهرستان دستگیر و یک قبضه اسلحه شکاری نیز از او کشف شد. براساس آخرین گزارش‌ها مجروح حادثه به علت شدت جراحات در بیمارستان فوت کرد. تحقیقات از متهم برای کشف انگیزه او ادامه دارد.»

  • 19
  • 1
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید