۱۹:۰۳ - ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ کد خبر: ۹۸۰۵۰۵۶۵۴
جرم و جنایت

پلیس در تعقیب سارقان مسلح الهیه

سارقان مسلح الهیه,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
پلیس در تعقیب ۵سارق مسلح است که با بستن دست و پای مادر و پسری گاوصندوقی محتوی ۵۰۰میلیون تومان پول و طلا را از خانه‌شان سرقت کرده‌اند.

به‌گزارش همشهری، این سرقت مسلحانه نیمه‌شب ششم اسفندماه سال۹۷ در خانه‌ای واقع در منطقه الهیه اتفاق افتاد و در جریان آن ۵مرد مسلح که نقاب به چهره زده بودند با ورود به واحدی که در طبقه اول یک مجتمع مسکونی قرار دارد نقشه سرقت را عملی کردند. آنها با بستن دست و پای افراد حاضر در خانه که پسری جوان و مادرش بودند گاوصندوق خانه را که در آن حدود ۵۰۰میلیون تومان پول و طلا بود سرقت کردند. شاکی در این‌باره به مأموران گفت: زنگ خانه را زدند و من هم در را باز کردم اما ناگهان ۵نفر با تهدید اسلحه وارد شدند و دست و پای من و مادرم را بستند. هیچ کاری از ما ساخته نبود و آنها سراغ گاوصندوق رفتند و آن را با خود بردند. در جریان تحقیقات میدانی معلوم شد که اعضای این باند سرقت با تهدید سرایدار مجتمع وارد آنجا شده بودند و دوربین‌های مداربسته چهره سارقان را ثبت کرده است.

همچنین معلوم شد که آنها بعد از سرقت سوار بر یک خودروی شاسی بلند سفیدرنگ از آنجا گریخته‌اند. سردار علیرضا لطفی، رئیس پلیس آگاهی پایتخت با اعلام صدور مجوز انتشار تصویر بدون پوشش متهمان گفت: از شهروندانی که اطلاعاتی درباره این افراد در اختیار دارند درخواست می‌شود با شماره تلفن‌های ۵۱۰۵۵۵۰۱-۵۱۰۵۵۱۲۳ تماس گرفته و کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ را در دستگیری سارقان مسلح یاری کنند.

  • 14
  • 1
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید