۱۰:۳۱ - ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ کد خبر: ۹۸۰۵۰۷۱۴۴
جرم و جنایت

۱۵ سال حبس مجازات ربودن راننده تاکسی

سه مرد افغانستانی که در نقشه تبهکارانه‌ای یک راننده تاکسی را ربوده و سه شبانه روز او را در یک ساختمان متروکه به اسارت در آورده بودند صبح دیروز در شعبه هفتم دادگاه کیفری یک تهران در مجموع به ۱۵ سال حبس محکوم شدند.

به گزارش «ایران»، ماجرا از تیر سال ۹۵ با مراجعه یک راننده تاکسی به اداره پلیس ورامین تحت رسیدگی قرار گرفت.او در حالی که بشدت مورد ضرب وجرح قرار گرفته بود و سرو صورتی خونین داشت به افسر پلیس گفت: سه روز پیش در خیابان آزادی تهران سه مرد افغانستانی را به‌عنوان مسافر سوار کردم که مقصدشان ورامین بود اما آنها بعد از رسیدن به ورامین با تهدید سلاح سرد مرا به مخفیگاه خود بردند که یک خانه متروکه بود آنها سه شبانه روز مرا در آنجا نگه داشتند و شکنجه کردند تا اینکه در یک فرصت مناسب با شکستن حفاظ پنجره آلونک پا به فرار گذاشتم.مردان تبهکار گوشی تلفن همراه و خودروی مرا ربودند و قصد اخاذی از خانواده‌ام را داشتند که موفق به فرار شدم. با طرح شکایت این راننده ۴۵ ساله کارآگاهان وارد خانه متروکه شده و در حالی که آدم‌ربایان در خواب بودند آنها را غافلگیر و دستگیر کردند.

این سه متهم پس از دستگیری تحت بازجویی قرار گرفتند و پس از اعتراف به جرمی که مرتکب شده بودند در شعبه هفتم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی کیخا و با حضور یک مستشار پای میز محاکمه ایستادند وبه آدم ربایی اعتراف کردند.

پس از پایان جلسه قضات دادگاه وارد شور شدند وهر یک از آنها را به اتهام شرکت در آدم ربایی به پنج سال حبس محکوم کردند.

معصومه مرادپور

  • 11
  • 6
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید