۰۹:۱۸ - ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ کد خبر: ۹۸۰۶۰۲۵۳۱
جرم و جنایت

سرپرست پلیس آگاهی استان اصفهان خبر داد

دستگیری زوج سارق میلیاردی در اصفهان

اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
سرپرست پلیس آگاهی استان اصفهان از دستگیری دستگیری زوج سارق میلیاردی در اصفهان خبر داد.

به گزارش موج، سرهنگ حسین ترکیان گفت: مردی که با همدستی همسرش اقدام به ۱۰ میلیارد ریال سرقت از منازل مردم کرده بود در عملیات کارآگاهان این پلیس  دستگیر شدند.

وی افزود: با شناسایی هویت سارقان، کارآگاهان در یک عملیات ضربتی هر ۲ نفر را طی هماهنگی با مقام قضائی دستگیر کردند.

سرهنگ ترکیان با بیان اینکه سارقان زن و شوهر هستند، اظهار داشت: این زوج تاکنون به ۱۱ مورد سرقت از منازلمردم اعتراف کردند که ارزش سرقت های صورت گرفته توسط آنان از سوی کارشناسان مربوطه ۱۰ میلیارد اعلام شده است.

این مقام انتظامی درخصوص نحوه سرقت توسط متهمان، گفت: این افراد پس از زیر نظر گرفتن افراد متمول به محض خروج آنان از منازل خود با شگردی خاص وارد آن شده و سپس وجوه نقد، طلاجات و سکه های موجود را بهسرقت می بردند.

سرهنگ ترکیان اظهار داشت: بسیاری از افراد به جای نگهداری وجوه نقد، طلاجات و سکه ها در صندوق امانات بانک ها آن ها را در منازل خود و بدون هیچ گونه حفاظی و حتی در کمد لباس یا میز آرایش منزل خود قرار می دهند که همین امر باعث می شود سارقان به راحتی آن را پیدا و به سرقت ببرند.

سرپرست پلیس آگاهی  استان اصفهان به شهروندان توصیه کرد: در هنگام خروج از منزل تمام راه های ورودی به منزل خود را مسدود کرده و روی در ها و پنجره ها نرده و حفاظ نصب کنند و به یکی از همسایگان مورد اطمینان خود خالی بودن منزل را اطلاع دهند تا در صورت هرگونه مورد مشکوک موضوع را به پلیس اطلاع دهند همچنین هنگام رفتن به مسافرت اطراف منزل را زیر نظر گرفته و در صورت وجود افراد و حرکات مشکوک موضوع را از طریق تماس با شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

  • 11
  • 2
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید