جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹
۰۹:۲۴ - ۲۳ مهر ۱۳۹۸ کد خبر: ۹۸۰۷۰۵۵۳۵
جرم و جنایت

فرار مرگبار از ترس حکم جلب

متهم وقتی مأمور کلانتری و شاکی پرونده‌اش را پشت در خانه دید از ترس به پشت بام رفت و خود را پایین انداخت.

به گزارش ایران، روز یکشنبه مردی با در دست داشتن حکم دادگاه به کلانتری ۱۱۴ غیاثی رفت و گفت: مدتی پیش از سوی فردی مورد ضرب و شتم قرار گرفتم و شکایت کردم بالاخره حکم دادگاه صادر شد و او را به ۲۰ میلیون تومان دیه محکوم کرده‌اند اما متهم حاضر به پرداخت پول نیست به همین خاطر حکم جلبش را گرفته‌ام و حالا یک مأمور می‌خواهم تا به خانه او برویم و دستگیرش کنیم. 

با اعزام مأمور کلانتری، شاکی نیز با وی همراه شده و به خانه متهم رفتند اما وقتی به در خانه رسیدند وی در را باز نکرد تا اینکه مدیر ساختمان به درخواست مأمور کلانتری در را باز کرد تا شاکی و مأمور وارد ساختمان شوند. اما با توجه به قفل بودن در خانه متهم احتمال اینکه وی قصد فرار داشته باشد مطرح و در ادامه مشخص شد متهم به پشت بام رفته است. بدین ترتیب بلافاصله مأمور و شاکی نیز به پشت بام ساختمان چهار طبقه رفتند اما ناگهان متوجه شدند متهم خود را به پایین انداخته است.

پس از این حادثه موضوع به اورژانس اعلام شد اما وقتی امدادگران به محل رسیدند وی جان باخته بود.سرهنگ عباس واعظی رئیس کلانتری ۱۱۴ در این باره گفت: پس از مرگ این مرد پرونده‌ای در دادسرا تشکیل شد و خانواده فرد نیز به دادسرا مراجعه و تحقیقات اولیه از آنان انجام شده است. جسد نیز برای بررسی به پزشکی قانونی فرستاده شد.

  • 11
  • 2
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش