جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹
۱۶:۳۴ - ۰۱ آبان ۱۳۹۸ کد خبر: ۹۸۰۸۰۰۲۲۲
جرم و جنایت

کشف ۳۹ جسد در یک کامیون

کشف چند جسد در کامیون,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
پلیس انگلیس بامداد امروز اجساد ۳۹ نفر را در جنوب شرقی انگلیس پیدا کرد.

به گزارش تسنیم، بامداد امروز چهارشنبه یکم آبان جسد ۳۹ نفر شامل ۳۸ فرد بزرگسال و یک نوجوان در کامیونی در جنوب شرقی انگلیس پیدا شد. 

به گزارش گاردین، این کامیون در منطقه صنعتی "گریز" واقع در استان "اسکس" در شرق لندن پارک شده بود و پلیس  اجساد قربانیان را در قسمت بار آن کشف کرد.

پلیس انگلیس می‌گوید راننده این کامیون که یک مرد ۲۵ ساله اهل ایرلند شمالی است، بازداشت شده است؛ پلیس بامداد امروز ناحیه بزرگی از منطقه را بر روی عبور و مرور خودروها بست؛ این مسئله باعث بروز ترافیک شدید در اطراف این مکان و ممنوعیت دسترسی به کارخانه‌ها و واحدهای صنعتی واقع در آنجا شده است.

"آندرو مارینر"، فرمانده پلیس منطقه اسکس به رسانه‌های انگلیس گفت: «این یک حادثه غم‌انگیز است که طی آن افراد زیادی جان خود را از دست داده‌اند؛ ما برای تشخیص این که چه اتفاقی برای این افراد افتاده، در حال تحقیق هستیم.»

به گفته این افسر پلیس، کامیون کشف شده احتمالا از بلغارستان آمده و در روز شنبه ۱۹ اکتبر (۲۷ مهر) از طریق منطقه "هولیهد" در ولز، وارد خاک انگلیس شده است.

در پی اعلام کشف ده‌ها جسد ناشناس در کامیونی در شرق لندن، بوریس جانسون ،نخست وزیر انگلیس گفت که از شنیدن این خبر جا خورده است.

نخست وزیر انگلیس بامداد چهارشنبه گفت: « آخرین اخبار این رویداد را به طور مرتب از وزارت کشور می‌گیرم و اکنون ضمن همکاری نزدیک با پلیس اسکس بررسی می‌کنیم دقیقا چه اتفاقی افتاده است؛ با همه افرادی که نزدیکان‌شان را در این حادثه از دست داده‌اند اظهار همدردی می‌کنم.»

در فجیع‌ترین حادثه از این نوع در انگلیس که در سال ۲۰۰۰ روی داد، ۵۸ مهاجر چینی در قسمت بار یک کامیون حامل گوجه فرنگی پیدا شده بود.

کشف چند جسد در کامیون,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
کشف چند جسد در کامیون,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت

  • 16
  • 6
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش