سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
۱۰:۰۰ - ۲۵ آبان ۱۳۹۸ کد خبر: ۹۸۰۸۰۵۵۵۲
جرم و جنایت

این ۲ مرد در آبادان به هیچ کس رحم نداشتند !

سارق موبایل,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
مأموران کلانتری ۱۵ احمدآباد آبادان موفق به دستگیری ۲ سارق موبایل در حوزه استحفاظی خود شدند.

به گزارش رکنا، در پی وقوع چندین مورد موبایل قاپی در شهرستان آبادان موضوع برای شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار پلیس این شهرستان قرار گرفت که در این راستا ساعت ۲۱:۰۰ یکشنبه ۱۹ آبان ماه مأموران تجسس کلانتری ۱۵احمدآباد آبادان به صورت نامحسوس در حین گشت زنی در حوزه استحفاظی خود بودند که موتورسیکلتی را با دو راکب بدون داشتن پلاک مشاهده می کنند که قصد سرقت گوشی تلفن همراه را داشتند اما موفق به این اقدام خود نمی شوند.

مأموران به محض دیدن این صحنه اقدام به تعقیب و گریز با دو جوان موتورسوار می کنند که درنهایت دو سارق جوان تعادل موتورسیکلت شان را از دست داده و به زمین می خورند که بلافاصله توسط عوامل تجسس کلانتری ۱۵احمدآباد دستگیر و به کلانتری تحویل داده می شوند.

مأموران ضمن استعلام از موتورسیکلت متهمان متوجه شند که موتورسیکلت سرقتی است و هر دو متهم دستگیر شده از سارقان سابقه داری هستند که به تازگی از زندان آزاد شدند.

مأموران نیز در بازرسی بدنی از متهمان ۹ گوشی سرقتی که آنها در لباس های زیرشان پنهان کرده بودند کشف کردند که متهمان در بازجویی های فنی به سرقت موتورسیکلت و گوشی قاپی معترف شدند.

گفتنی است متهمان برای بررسی های بیشتر و مشخص شدن دیگر جرائم احتمالی شان به پلیس آگاهی شهرستان تحویل شدند.

  • 19
  • 2
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش