چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
۰۹:۲۲ - ۱۴ آذر ۱۳۹۸ کد خبر: ۹۸۰۹۰۲۸۹۲
جرم و جنایت

جنایت‌تگزاسی مرد نقاب دار

ژوسواری که با شال سیاه چهره اش را پوشانده بود با شلیک های تگزاسی در مشهد ، جوان ۲۵ ساله ای را کشت و از صحنه جنایت گریخت.

به گزارش خراسان، ساعت حدود ۱۹:۳۰ چهارشنبه گذشته، جوان ۲۵ ساله ای که از دوسال قبل به مشهد مهاجرت کرده بود، از منزل مسکونی اش واقع در خیابان شهید فکوری ۱۱ بیرون آمد تا از فروشگاه مواد غذایی آن سوی خیابان در کوچه شقایق ۱۰ خرید کند.

این جوان که «مرتضی – ش» نام داشت درون مغازه رفت و مقداری سیب زمینی به همراه یک پاکت شیر پاستوریزه خرید و سپس عازم منزلش شد. او درحالی که با کلید درحیاط را باز می کرد، ناگهان فردی از پشت سر صدا زد، بایست! بایست! به محض این که جوان ۲۵ ساله به سوی صدا برگشت چشمش به مردنقاب داری افتاد که او را با سلاح وینچستر هدف گرفته بود اما او فرصت هیچ عکس العملی را نیافت و سفیر گلوله در تاریکی شب فضا را پرکرد و گلوله بر سینه اش نشست! 

گزارش خراسان حاکی است، در همین حال جوان ۲۵ ساله غرق خون  بر زمین افتاد و مهاجم نقاب دار سوار بر پژوی سفیدرنگی شد که همدست‌اش پشت فرمان منتظر او نشسته بود. با فرار مهاجمان از صحنه جنایت، مجروح این حادثه نیز بر اثر عوارض ناشی از اصابت گلوله جان سپرد و بدین ترتیب معمای پیچیده جنایی دیگری روی میز قاضی ویژه قتل عمد مشهد گشوده شد.

دقایقی بعد با حضور قاضی کاظم میرزایی در محل وقوع حادثه و صدور دستورات محرمانه از سوی وی، تحقیقات گسترده کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی برای افشای این جنایت آغاز شد. در همین حال با دستور قاضی شعبه ۲۱۱ ویژه جنایی دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، جسد مقتول نیز به پزشکی قانونی انتقال یافت.

  • 17
  • 5
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش