پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹
۱۱:۳۴ - ۲۴ دي ۱۳۹۸ کد خبر: ۹۸۱۰۰۵۸۷۵
جرم و جنایت

معمای مرگ زن میان‌سال

ماجرای مرگ زن میان‌سال,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت

یک زن تهرانی پس از انتقال به کلانتری به کام مرگ فرو رفت و پرونده ای را پیش روی قضات قرار داد. رسیدگی به این پرونده از ۲۷ دی سال ۹۲ به دنبال مرگ مشکوک یک زن ۵۷ ساله به نام اعظم در بیمارستانی در شرق تهران آغاز شد .شواهد  نشان می‌داد دنده این زن شکسته و سرش به شدت آسیب دیده است. با مرگ مشکوک اعظم خواهرش شکایتی را مطرح کرد  و مدعی شد خواهرش از سوی  مأموران پلیس کتک خورده  است . خواهر اعظم  گفت: خواهرم بیمارروانی بود،او  یک روز بعد از بستری شدن در بیمارستان فرار کرد و مقابل خانه‌مان آمد.

اما ما در خانه نبودیم . وی ادامه داد:  همسایه‌ها با پلیس ۱۱۰ تماس گرفته اند و مأموران وی را  به کلانتری برده اند. این زن  افزود: ما وقتی به کلانتری رفتیم و  اعظم را تحویل گرفتیم سر و صورتش خونی بود و حال خوبی نداشت. به همین دلیل او را به بیمارستان منتقل کردیم اما چند ساعت بعد خواهرم فوت کرد.وی مدعی شد: احتمالاً مأموران پلیس ۱۱۰ هنگام انتقال خواهرم به کلانتری وی  را کتک زده اند.  به دنبال اظهارات خواهر اعظم  مامور پلیس ۱۱۰ که زن بیمار را به کلانتری منتقل کرده بود  بازداشت شد و  ادعا کرد وقتی وی را به کلانتری منتقل کرده، سر و  صورتش خونی بوده و احتمالاً با همسایه ها درگیر شده است.

با تکمیل تحقیقات پلیسی،  مامور پلیس از دست داشتن در قتل اعظم تبرئه شد .اما اولیای دم  به این حکم اعتراض کردند و پرونده برای رسیدگی به شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد . در ابتدای جلسه رسیدگی به این پرونده مادر و خواهر اعظم برای مامور پلیس ۱۱۰  حکم قصاص خواستند . سپس مامور پلیس ادعای بی گناهی کرد و یک   شاهد  در دادگاه گفت:  همسایه‌ها زن میان سال را کتک زده و موجب مرگ او شده بودند .مامور پلیس هیچ ضربه ای به او نزد که موجب شکستن دنده هایش شود.

neo.khorasannews.com
  • 12
  • 2
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش