۱۲:۴۴ - ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ کد خبر: ۹۸۱۱۰۳۸۰۲
جرم و جنایت

حکم قصاص برای قتل زن مطلقه

قاتل,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت

مردی که با جدایی از همسرش وی را کشته بود، در یک قدمی مجازات قصاص قرار گرفت. رسیدگی به این پرونده از اوایل زمستان سال ۹۴ به دنبال کشته شدن زن ۴۴ساله ای به نام ژاله در خانه اش در جنوب تهران آغاز شد.

قتل انتقام جویانه

هنگامی که ماموران وارد صحنه قتل شدند متوجه شدند جنایت انتقام جویانه است و همین کافی بود تا در تجسس های اطلاعاتی به ردپای یک اختلاف قدیمی دست یابند.

اعتراف مرد مطلقه

ماموران که توسط همسر سابق ژاله به نام مصطفی در جریان این آدمکشی قرار گرفته بودند بخود این مرد مظنون شدند و خیلی زود مرد مطلقه به قتل اعتراف کرد.

در دادگاه

مصطفی هفته گذشته در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد و پدر و مادر ژاله که به اجرای حکم قصاص اصرار داشتند، از سوی فرزند صغیر دخترشان نیز تقاضا دیه را مطرح کردند.

وقتی مصطفی در جایگاه ویژه ایستاد ذکر کرد:من و زنم از ابتدای زندگی با هم مشکل داشتیم.ما یک دختر و پسر داریم و بارها با هم دعوا کرده بودیم.آخرین بار وقتی ژاله سر موضوع پیش پا افتاده ای دخترم را دعوا کرد، عصبانی شدم و ژاله را کتک زدم که او به کلانتری رفت و از من شکایت کرد. او افزود :من وقتی به کلانتری رفتم و متوجه شدم همسرم از من شکایت کرده است ، ژاله و مامور پلیس را کتک زدم و به همین علت به زندان محکوم شدم. وقتی در زندان بودم، ژاله به ملاقاتم آمد و اعلام کرد چنانچه می خواهم رضایت بدهد و از زندان ازاد شوم باید حق طلاق را به او بدهم.او وعده داد از من جدا نشود و فقط برای اینکه من ديگر وی را کتک نزنم می خواهد حق طلاق را داشته باشد. مصطفی بیان کرد:من حق طلاق را به او دادم و از زندان ازاد شدم.اما شش ماه از این ماجرا گذشته بود که ژاله از من طلاق گرفت. وی قول داده بود با کسی رابطه نداشته باشد و به من خیانت نکند و می گفت طلاق مصلحتی گرفته تا پسرمان مجبور نباشد به خدمت سربازی برود.ژاله گاهی اوقات برای دیدن فرزندان مان به خانه ما رفت و آمد داشت.

آخرین بار او برای دیدن فرزندان مان آمد و گفت که این آخرین ملاقات ماست و قصد ازدواج دارم. من که از شنیدن حرف های او عصبانی شده بودم دست هایم را روی گردنش گذاشتم.وقتی ژاله بی هوش روی زمین افتاد او را با شال خفه کردم. این متهم به قضات ذکر کرد:همسرم با حرف هایش مرا فریب داده بود تا راضی شدم او را طلاق دهم. اما زیر قولش زد و با مرد غریبه ای رابطه برقرار کرد. به همین علت او را کشتم. در آخر جلسه قضات وارد شور شدند و وی را به قصاص محکوم کردند.

khorasannews.com
  • 11
  • 1
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید