۱۲:۱۲ - ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ کد خبر: ۹۸۰۳۰۰۱۴۵
حوادث جاده ای، ریلی و هوایی

چهار پرواز به مقصد تهران، به دلیل شرایط نامساعد جوی در اصفهان فرود آمدند

پروازهای داخلی و خارجی مقصد تهران,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,حوادث
چهار پرواز داخلی و خارجی مقصد تهران به دلیل وضعیت نامساعد جوی سه شنبه شب و بامداد چهارشنبه در فرودگاه اصفهان به زمین نشستند.

به گزارش ایرنا، مدیر روابط عمومی فرودگاه شهید بهشتی اصفهان روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: از مجموعه این پروازها یک پرواز خارجی به مقصد فرودگاه امام خمینی (ره) و سه پرواز دیگر داخلی به مقصد فرودگاه مهرآباد بودند که به دلیل شرایط نامساعد جوی در اصفهان فرود آمدند.

 

محمدحسین عمادی گفت: پرواز شماره ۵۱۳ شرکت هواپیمایی آسمان مسیر استانبول به فرودگاه حضرت امام(ره) مقارن ساعت ۲۳ و ۱۵ دیشب در فرودگاه اصفهان به زمین نشست.

 

وی اضافه کرد: پرواز شماره ۳۴۷۰ شرکت هواپیمایی ایران ایر مسیر اهواز به مهرآباد، ساعت ۲۳ و ۳۰ دیشب و پرواز شماره ۳۸۸۵ شرکت هواپیمایی آسمان، مسیر کیش به مهرآباد ساعت پنج دقیقه بامداد در اصفهان به زمین نشست.

 

وی ادامه داد: پرواز شماره ۷۰۸۰ شرکت هواپیمایی کیش ایر، مسیر کیش به مهرآباد نیز ساعت ۱۰ دقیقه بامداد در فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی اصفهان به زمین نشست.

 

مدیر روابط عمومی فرودگاه شهید بهشتی اصفهان گفت: پروازهای یاد شده پس از بهبود شرایط جوی بامداد امروز اصفهان را به قصد فرودگاه های مقصد ترک کردند.

 

فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان به شهرهای نجف و بغداد عراق ، کویت، دبی امارات عربی متحده، استانبول ترکیه و تفلیس گرجستان و دوحه قطر پرواز مستقیم دارد. 

 

همچنین علاوه بر شرکتهای هواپیمایی فعال داخلی ، شرکت های العراقیه، ترکیش، فلای دوبی و قطر ایرویز در جا به جایی مسافر با این فرودگاه همکاری دارند. 

 

فرودگاه بین المللی شهید بهشتی در شرق اصفهان دارای ۲ باند به طول چهار هزار و ۳۹۷ متر و عرض ۴۵ متر با ۱۰ جایگاه پذیرش انواع هواپیمای مسافربری و ترمینال پروازهای داخلی و خارجی است.

 

 

  • 13
  • 2
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم
4.3 stars from 15 votes
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید