۱۳:۱۲ - ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ کد خبر: ۹۸۰۵۰۴۰۹۸
حوادث جاده ای، ریلی و هوایی

۱۱تماشاچی صحنه تصادف مصدوم شدند

واژگونی خودرو در اتوبان ساوه همدان,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,حوادث
رئیس مرکز اورژانس ۱۱۵ شهرستان ساوه گفت: ۱۱ نفر از افرادی که مشغول تماشای صحنه واژگونی یک خودرو در اتوبان ساوه - همدان بودند، با برخورد یک دستگاه پراید مصدوم شدند.

به گزارش ایرنا، «احمد علی امینی» اظهار داشت: در ساعت ۲:۱۰ امروز چهارشنبه شانزدهم مرداد ماه خبری مبنی بر واژگونی یکدستگاه سواری ام وی ام در محور اتوبان ساوه - همدان به مرکز پیام اورژانس ۱۱۵ ساوه اطلاع رسانی شد، که سریعا کد عملیاتی پایگاه اورژانس ۱۱۵ شهر غرق آباد به محل اعزام شد .

وی گفت: با تماس های مکرر شهروندان با مرکز فرماندهی عملیات اورژانس ۱۱۵ ساوه اعلام شد وقتی رانندگان خودروهای عبوری برای کمک رسانی به راننده خودرو ام وی ام در صحنه حادثه حضور پیدا کرده بودند، راننده یک دستگاه خودرو سواری پراید به علت عدم توجه به جلو با برخورد با ازدحام کنندگان باعث مصدوم شدن ۱۱ نفر شد که در بین مصدومین یک دختر بچه نونهال هم بوده است.

امینی گفت: پس از اطلاع از این حادثه کدهای عملیاتی پایگاه اورژانس ۱۱۵ شهر نوبران و سیلیجرد و درمانگاه نوبران به محل اعزام و مصدومان را پس از اقدامات لازم درمانی پیش بیمارستانی به مرکز درمانی شهید مدرس منتقل کردند.

  • 15
  • 2
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید