شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹

لیگ قهرمانان اروپا

رتبهتیمبازی هابردمساویباختگل زدهگل خوردهتفاضل گلامتیاز
۱پاری سن ژرمن۶۵۱۰۱۷۲۱۵۱۶
۲رئال‌مادرید۶۳۲۱۱۴۸۶۱۱
۳کلوب بروژ۶۰۳۳۴۱۲۳
۴گالاتاسارای۶۰۲۴۱۱۴-۱۳۲
همه چیز درباره

لیگ قهرمانان اروپا

رقابت‌های فوتبال لیگ ملت‌های اروپا,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ قهرمانان اروپا

تیم ملی اسپانیا در دومین دیدارش در لیگ ملت‌ها مقابل اوکراین به یک پیروزی پرگل رسید اما آلمان برابر سوئیس متوقف شد. در ادامه رقابت های فوتبال لیگ ملت های اروپا آلمان مقابل سوئیس متوقف شد و اسپانیا، اوکراین را درهم کوبید.

رقابت‌های لیگ ملت‌های اروپا,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ قهرمانان اروپا

دیدارهای آخرین شب از هفته نخست مرحله گروهی رقابت‌های لیگ ملت‌های اروپا با ثبت پیروزی در کارنامه مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها، قهرمان جام جهانی و تیم ملی بلژیک به پایان رسید. تیم‌های فوتبال فرانسه، پرتغال و بلژیک در ادامه رقابت‌های لیگ ملت‌های اروپا به پیروزی دست یافتند.

بازی‌های پلی‌آف لیگ اروپا,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ قهرمانان اروپا

بازی‌های مرحله دوم پلی‌آف لیگ اروپا مشخص شد تا در مهمترین دیدار تاتنهام به مصاف تیم بلغاری برود و میلان با شامورک ایرلند دیدار کند. به گزارش فارس، مرحله دوم پلی‌آف لیگ اروپا در فصل ۲۰۲۰-۲۰۲۱ مشخص شد تا تیم‌ها حریفان خود را بشناسند.

لیگ قهرمانان آسیا 2020,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ قهرمانان اروپا

بر اساس اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا ( AFC ) و فدراسیون فوتبال قطر در ادامه لیگ قهرمانان آسیا (AFC Champions League) اجازه حضور تماشاگران در ورزشگاه ها داده خواهد شد. به گزارش ایسنا و به نقل از الوطن، لیگ قهرمانان آسیا به خاطر ویروس کرونا بعد از برگزاری هفته دوم تعطیل شد.

سوپرجام اروپا,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ قهرمانان اروپا

در دیدار تیمهای بایرن مونیخ و سویا تماشاگران حضور خواهند داشت. به گزارش ایسنا و به نقل از آس، کمیته اجرایی یوفا سه شنبه تصمیم گرفا سوپرجام اروپا را با حضور تماشاگران برگزار کند.

هانسی فلیک و توخل,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ قهرمانان اروپا

هانسی فلیک، سرمربی ۵۵ ساله بایرن مونیخ مدعی شد به عملکرد کل باشگاه افتخار می کند. به گزارش ورزش سه، هانسی فلیک در دوران ۱۰ ماه حضور در بایرن مونیخ عملکردی فوق العاده داشت و در نهایت تیمش با برتری در بازی امشب مقابل پاری سن ژرمن فاتح سه گانه شد.

دیدار بایرن مونیخ و پاری سن ژرمن در فینال لیگ قهرمانان اروپا,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ قهرمانان اروپا

بایرن مونیخ با شکست پاری سن ژرمن در فینال لیگ قهرمانان اروپا جام قهرمانی را بالای سر برد. پرونده رقابت های لیگ قهرمانان اروپا در فصل ۲۰- ۲۰۱۹ با پیروزی بایرن مونیخ مقابل پاری سن ژرمن در بازي فینال بسته شد.

زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • جمعه ۲۸ شهریور
  لیگ قهرمانان آسیا
  التعاون عربستان - پرسپولیس
  ساعت: ۲۲:۳۰
 • لیگ قهرمانان آسیا
  النصرعربستان - سپاهان
  ساعت: ۲۲:۳۰
ویژه سرپوش