پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰

لیگ اروپا

رتبهتیمبازی هابردمساویباختگل زدهگل خوردهتفاضل گلامتیاز
۰آاس رم۶۴۱۱۱۳۵۸۱۳
۱یانگ بویز۶۳۱۲۹۷۲۱۰
۲زسکا صوفیه۶۱۲۳۳۷۵
۳کلوژ۶۱۲۳۴۱۰۵

جدول زمانبندی لیگ اروپا

زسکا صوفیه۲ - ۰کلوژپنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۵
کلوژ۱ - ۱یانگ بویزپنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۰
آاس رم۰ - ۰زسکا صوفیهپنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۰
آاس رم۰ - ۵کلوژپنجشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۵
یانگ بویز۰ - ۳زسکا صوفیهپنجشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۰
زسکا صوفیه۱ - ۰یانگ بویزپنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۵
کلوژ۲ - ۰آاس رمپنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۰
آاس رم۱ - ۳یانگ بویزپنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۰
کلوژ۰ - ۰زسکا صوفیهپنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۰
یانگ بویز۱ - ۲کلوژپنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۵
زسکا صوفیه۱ - ۳آاس رمپنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۵
همه چیز درباره

لیگ اروپا

سوپرلیگ,منع شدن یوفا از مجازات چند تیم اروپایی

دادگاهی در شهر مادرید یوفا را از اعمال هرگونه مجازات علیه بنیان‌گذاران سوپرلیگ اروپا منع کرد تا این باشگاه‌ها برای پیش بردن پروژه تعلیق شده خود مصمم‌تر شوند. به گزارش تسنیم، دادگاه مادریدی که سه باشگاه رئال مادرید، یوونتوس و بارسلونا از یوفا به آن شکایت کرده بودند، به سود این باشگاه‌ها رأی داد.

لیگ قهرمانان اروپا,توپ جدید لیگ قهرمانان اروپا

اتحادیه فوتبال اروپا از توپی که قرار است در مرحله گروهی فصل آینده لیگ قهرمانان مورد استفاده قرار بگیرد رونمایی کرد. به گزارش تسنیم، یوفا طرح جدید توپ تولید شرکت آدیداس که قرار است در مرحله گروهی فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا استفاده شود را به معرض نمایش گذاشت.

پرت کردن ازوبند کاپیتانی توسط رونالدو,ازوبند کاپیتانی

ستاره تیم ملی فوتبال پرتغال پس از شکست برابر بلژیک با لگد زدن به بازوبند کاپیتانی سبب خشم پرتغالی ها شد. به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت، تیم ملی فوتبال پرتغال خداحافظی زود هنگامی با رقابت های یورو ۲۰۲۰ داشت. مدافع عنوان قهرمانی در دیدار برابر بلژیک با یک گل شکست خورد.

گرت ساوت گیت سرمربی تیم ملی انگلیس,سرمربی تیم ملی انگلیس

سرمربیان تیم های ملی انگلیس و چک درباره این جدال صحبت کردند. به گزارش فارس، گرت ساوت گیت سرمربی تیم ملی انگلیس در نشست خبری دیدار برابر چک که با پیروزی یک بر صفر در ورزشگاه ومبلی همراه بود، اظهار داشت: "ما خیلی خوب شروع کردیم.

جریمه شش تیم کودتاگر لیگ برتر انگلیس,سوپر لیگ اروپا

جرائمی برای شش تیم شرکت کننده در رقابت های نیمه کاره سوپرلیگ اروپا در نظر گرفته شده است. به گزارش ورزش سه، شش باشگاه لیگ برتری که برای حضور در مسابقات سوپرلیگ اروپا اعلام آمادگی بودند، در مجموع ۲۲ میلیون پوند جریمه شده اند.

نامزد‌های کسب عنوان بهترین گل فصل لیگ قهرمانان اروپا ,گل مهدی طارمی

گل مهاجم ایرانی تیم فوتبال پورتو، نامزد بهترین گل لیگ قهرمانان اروپا شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ شب گذشته سایت یوفا از نامزد‌های کسب عنوان بهترین گل فصل لیگ قهرمانان اروپا رونمایی کرد که سوپرگل مهدی طارمی مهاجم ایرانی تیم فوتبال پورتو در دیدار مقابل چلسی در بین آن‌ها قرار داشت.

قهرمانی چلسی در لیگ قهرمانان اروپا,قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا

شاگردان توماس توخل قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا را از آن خود کردند. به گزارش خبرآنلاین؛ تیم فوتبال چلسی با برتری یک بر صفر مقابل منچسترسیتی فاتح لیگ قهرمانان اروپا شد. تصاویر جشن قهرمانی آبی های لندن را در ادامه مشاهده می کنید:

زمان پخش مسابقات از تلویزیون
    ویژه سرپوش