یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹
۱۰:۳۵ - ۱۵ مهر ۱۳۹۸ کد خبر: ۹۸۰۷۰۳۶۴۲
سایر اخبار حوادث

۱۲ نفر کوهنورد مفقود شده در دره ویژ درون پیدا شدند

کشف کوهنورد ها در دره ویژ درون,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,حوادث امروز
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان از پیدا شدن کوهنوردان مفقود در دره ویژ درون خبر داد و گفت: برابر اطلاعات موثق دریافتی تیم کوهنوردی ۱۲ نفره که در دره ویژه درون مفقود شده بودند اوایل صبح امروز پیدا شدند.

به گزارش تسنیم، حسین عارفی صبح امروز با اعلام آخرین نتایج اقدامات امدادی برای کوهنوردان اصفهانی مفقود شده در دره ویژدرون ایلام اظهار داشت: با تلاش تیم‌های عملیاتی جمعیت هلال احمر و گروه‌های مرتبط با این جمعیت خوشبختانه اوایل صبح امروز کوهنوردان مفقود شده پیدا و به مرکز استان منتقل شدند.

عارفی بیان کرد: تیم های امدادی هلال احمر و گروه های مرتبط با این جمعیت پس از اعلام مفقود شدن این عزیزان که با مشکل ارتباطی مواجه بودن با حضور در منطقه از هر دو ناحیه دره ویژ درون به جستجو در منطقه پرداخته و خوشبخانه مفقود شدگان  هیچ گونه مشکلی نداشته و همگی در سلامت کامل بودند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان ضمن تشکر از نجاتگران سخت کوش این جمعیت و سایر گروهای مرتبط که با حضور در منطقه عملیات جستجو و نجات طاقت فرسایی را متحمل شدند و همچنین اهتمام ویژه مدیریت محترم بحران استان، امور آب ، صدا و سیما و اصحاب رسانه که با جدیت تمام پیگیر سرنوشت تیم مفقودی در دره مذکور بودند عنوان کرد: با توجه به‌نزدیکی به فصل بارش گروهای کوهنورد و طبیعت دوستان حتی المقدور از ورود به این دره خودداری کنند.

  • 11
  • 2
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۱۰
غیر قابل انتشار: ۹
جدیدترین
قدیمی ترین
ینی گوشیای همشون همزمان انتن نداشته که یه خبری بدن .چه عجیب چه جالب
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش