سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹
۲۲:۲۸ - ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ کد خبر: ۹۹۰۶۰۱۷۸۳
سایر اخبار حوادث

ادامه جستجو برای یافتن جوان گمشده در جنگل کردکوی گلستان/ تشکیل پرونده قضایی

جوان گمشده در جنگل کردکوی گلستان,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,حوادث امروز
جستجو برای یافتن جوان گمشده در جنگل کردکوی گلستان ادامه دارد.

رییس جمعیت هلال احمر کردکوی اعلام‌کرد: جست و جو برای یافتن جوان گمشده در جنگل کردکوی ادامه دارد و امروز (پنج شنبه) ۶۰ نیروی امدادگر و کوهنورد در عملیات تجسس حضور داشتند.

حسین باقری در گفت و گو با تسنیم گفت: عملیات جست و جو برای یافتن جوان ۳۷ ساله که شامگاه سه شنبه در مناطق بالادست پارک جنگلی کردکوی مفقود شد طی امروز (پنج شنبه) هم ادامه یافت و حدود ۶۰ نیروی امدادگر و کوهنورد، مسیرهای مختلف بالادست پارک جنگلی کردکوی از جمله بسته، چاشت خوران و خیابانک را جست و جو کردند که متأسفانه هنوز نتیجه ای نداشت.

او ادامه داد: با وجود گذشت ۴۸ ساعت از مفقود شدن این شخص عملیات جست و جو هم چنان ادامه دارد، ما نمی دانیم چه اتفاقی رخ داده و باید از تمام توان شهرستان و استان برای ادامه تجسس استفاده کنیم.

باقری افزود: هنوز هم دیر نشده و نباید از یافتن این فرد ناامید شویم، هم چنان باانگیزه کامل به جست و جو ادامه خواهیم داد تا به نتیجه برسیم.

وی گفت: از صبح فردا نیروهای تجسس را ساماندهی و به تیم های پنج نفره برای گشت زنی در مسیرهای مختلف ساماندهی می کنیم.

تشکیل پرونده در مورد جوان گمشده کردکویی

جوان گمشده در جنگل کردکوی گلستان,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,حوادث امروز

ایسنا نوشت: دادستان عمومی و انقلاب کردکوی از تشکیل پرونده برای موضوع شهروند گمشده کردکویی خبر داد.

هادی عزیززاده اظهار‌کرد: همزمان با اعلام خبر مفقودی یک شهروند کردکویی در منطقه جنگلی این شهر از سوی خانواده او، پرونده در شعبه اول بازپرسی دادسرای این شهرستان تشکیل شد.

او با بیان این که امیدواریم این هم استانی سلامت پیدا شود و به آغوش خانواده بازگردند، گفت: هم زمان با اقدام هلال احمر و نیروهای داوطلب برای جستجوی این شهروند، اقدامات لازم برای در نظر گرفتن سایر فرضیه ها نیز در دادسرای این شهرستان در حال پیگیری و انجام است.

دادستان عزیز زاده با بیان این که تشکیل پرونده همزمان با عملیات جست و جو در پرونده های مفقودی، روال عادی است، اظهار‌کرد: فعلاً اظهارنظر درباره جنایی بودن این پرونده زود است و باید منتظر نتیجه جستجوها ماند البته چند نفری بعنوان مطلع و مظنون به شعبه اول بازپرسی کردکوی فراخوانده شده اند و تحقیقات در حال انجام است.

لازم به ذکر است؛ معین شریفی جوان ۳۷ ساله بعدازظهر سه شنبه برای پیاده روی به مناطق بالادست پارک جنگلی کردکوی رفت که متاسفانه مفقود و تا کنون پیدا نشده است. براساس شواهد موجود شریفی همواره در مسیر جنگل کردکوی پیاده روی می کرده و طبق معمول بعدازظهر سه شنبه خودروی شخصی اش را در منطقه خیابان جنگل کردکوی پارک کرده تا پیاده روی کند و حدود ساعت ۱۹ طی تماس تلفنی با همکارش اعلام کرد تا نیم ساعت دیگر برمی گردم اما بعد از این تماس تلفن همراهش خاموش و دیگر خبری از وی در دست نیست.

  • 10
  • 2
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش