۰۱:۵۲ - ۰۴ شهریور ۱۳۹۸ کد خبر: ۹۸۰۶۰۰۸۶۵
جرم و جنایت

ضرب و شتم زائر زن عراقی در فرودگاه مشهد حقیقت داشت؟

ضرب و شتم زائر زن عراقی در فرودگاه مشهد,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
مسئولان قول داده‌اند تا با مأمور خاطی که زن عرب را در فرودگاه مشهد مورد ضرب و شتم قرار داده است برخورد کنند.

طی روزهای گذشته، برخی ‏رسانه‌های جمعی و مجازی مدعی شدند یک بانوی زائر عراقی از سوی نیروهای انتظامی کشورمان در فرودگاه مشهد مورد ضرب ‏و شتم قرار گرفته است. سردار نوریان، معاون اجتماعی نیروی انتظامی، ضمن تشریح مسأله و بیان مقاصد برخی رسانه‌ها در بزرگنمایی آن، اعلام کرد: ‏«در فرودگاه مشهد و درحالی‌که زائران و مسافران مشغول انجام امور مربوط به سفر بودند، یکی از ۴ زائر یعنی زن بحرینی مسافر ‏نجف بی‌هوش و اورژانس فرودگاه به‌سرعت برای امدادرسانی به ایشان حاضر می‌شود.»

در پی این مسأله، پلیس فرودگاه برای نظم‌بخشی به امور، مردم تجمع‌کننده در اطراف زائر بحرینی را به متفرق شدن دعوت ‏می‌کند که در این میان، یک بانوی عراقی بدون اطلاع از موضوع و بدون هیچ دلیلی به یکی از مأموران پلیس حمله می‌کند و ‏می‌کوشد ‌به صورت او سیلی بزند که از واکنش پلیس ‌به این مسأله و تلاش او برای جلوگیری از سیلی خوردن چنین تلقی می‌شود ‏که پلیس، زائر‌ عراقی را ضرب و جرح کرده است‎.

سردار نوریان با اشاره به واکنشی بودن این رفتار مأمور پلیس فرودگاه در مقابل رفتار غیرمنتظره زائر‌ عراقی اضافه کرد: «بعد از ‏این ماجرا، مراتب دلجویی از این بانوی عراقی و همسرش در مشهد و همچنین با اعزام مقامات کنسولگری ایران در نجف به منزل ‏ایشان صورت پذیرفت‎.» معاون اجتماعی نیروی انتظامی با بیان این‌که به دستور فرماندهی نیروی انتظامی، این پرونده همچنان در در دست بررسی ‏است، اطمینان داد چنان‌که کوچکترین سهوی در این ماجرا متوجه پلیس باشد، با مأمور خاطی برخورد قانونی صورت خواهد ‏گرفت.

سالانه میلیون‌ها زائر از کشورهای مختلف منطقه ‌به‌ویژه عراق به ایران سفر می‌کنند و با احترام، به کشورشان باز‌‌می‌گردند. ‏اتفاقاتی از این دست کاملا نادر است. البته تلاش خواهد شد همچون گذشته، حتی از بروز چنین امور ناخواسته‌ای ‌جلوگیری ‏شود‎. ‎سردار نوریان در پایان با اشاره به این‌که فیلم این حادثه نزد پلیس موجود است،‌ اعلام کرد: «در صورت اصرار رسانه‌های معاند ‏و مغرض بر سوءاستفاده از حادثه فرودگاه مشهد، نیروی انتظامی آمادگی انتشار این فیلم را دارد.»

shahrvand-n​ewspaper.‎​ir
  • 16
  • 2
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم
4.4 stars from 18 votes
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۸
غیر قابل انتشار: ۱۰
جدیدترین
قدیمی ترین
دخترای ایران برا خودشان ارزش قایل باشند
  • 0
  • 0
خوشا به حال عراقی ها افغانی وسوریه و...... درایران از یک مدیرکل مقام انان بالاتر است خدایا ترس وذلت تاکجا؟ برای یک زن عرب که میخواسته به پلیس ایران حمله کنه مامورین کنسولی ایران دران کشور به خانه زن عرب میرن وبا هدیه وعذرخواهی ؟؟؟؟؟؟ واقعا ایرانی چقدربدبخت است اگریک ایرانی دریکی ازکشورهای عربی موردتجاوز جنسی هم قرارمیگرفت مسعولین ایران ازترس لاپوشی میکردند و صدایش رابیرون نمیاوردند راستی ذلت تاکجا؟؟؟؟؟ بعدیکعده خودشیفته درمصاحبه ها میگویند ایران در دنیا سربلند است
  • 1
  • 2
خوشا به حال عراقی ها...
۸سال جوانان ایران را کشتند والان دختران ایران را میکشند
  • 0
  • 0
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید