صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
شنبه ۰۲ تیر ۱۴۰۳
sarpoosh
کافه اسپرت > شایان مصلح

شایان مصلح

شایان مصلح

شایان مصلح تکلیمی زادهٔ ۴ تیر ۱۳۷۲ در رودبار بازیکن فوتبال چپ پا است که در پست مدافع چپ و مدافع میانی برای پرسپولیس در لیگ برتر بازی می‌کند، وی در سال ۱۳۹۶ به همراه تیم سپیدرود رشت در مسابقات لیگ آزادگان به مقام نایب قهرمانی رسید و به لیگ برتر صعود کرد.

 

دوران باشگاهی


داماش گیلان
مصلح با نظر علی نظرمحمدی سرمربی وقت داماش به تیم بزرگسالان داماش گیلان پیوست؛ او ۷ بازی رسمی برای این باشگاه ورزشی انجام داده‌است.

 

 

 

 

سپیدرود رشت
نظرمحمدی وی را به تیم بزرگسال سپیدرود رشت برد و توانست همراه با این تیم از لیگ دو به لیگ یک و سپس به لیگ برتر صعود کند.درخشش وی در سپیدرود رشت موجب شد در نیم فصل ۹۶–۱۳۹۵ مورد توجه باشگاه‌های مطرح از جمله پرسپولیس قرار بگیرد. اما او تا پایان فصل در سپیدرود رشت ماند.شایان مصلح ۵۰ بازی رسمی برای باشگاه فوتبال سپیدرود به میدان رفته و یک گل هم زده‌است.

 

پرسپولیس
شایان مصلح پس از مذاکرات جدی با استقلال و پرسپولیس در نهایت با قراردادی دو ساله به باشگاه فوتبال پرسپولیس پیوست. او در نخستین بازی رسمی برای پرسپولیس به مقام قهرمانی سوپر جام فوتبال ایران رسید.او نخستین گلش برای پرسپولیس را در بازی حساس با پارس جنوبی جم در دقیقه ۹۵ مسابقه در هفته سیزدهم مسابقات لیگ برتر خلیج فارس زد و پرسپولیس آن بازی را ۱–۰ پیروز شد.


افتخارات


باشگاهی

سپیدرود رشت


نایب قهرمانی در لیگ آزادگان ۹۶–۱۳۹۵ (صعود به لیگ برتر)


پرسپولیس
قهرمانی در سوپر جام فوتبال ایران ۱۳۹۶


قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران ۹۷-۱۳۹۶


قهرمانی در سوپر جام فوتبال ایران ۱۳۹۷

 

 

 

 

سایر مطالب درباره شایان مصلح