۰۹:۵۶ - ۰۳ تير ۱۳۹۷ کد خبر: ۹۷۰۴۰۰۵۷۷
تاپ طنز

طنز/ سلام بر دلار ۸۰۰۰ تومانی!

دلار,طنز,مطالب طنز,طنز جدید

من الان زیر پتو دراز کشیده‌ام و خبرها حاکی از آن است که دلار از ۸ هزار تومان هم عبور کرده. به خودم زحمت نمی‌دهم تا صحت خبر را جویا شوم چون تجربه نشان داده وقتی دلار ۹۰۰ تومانی می‌شود ۱۵۰۰ تومان، بعد می‌شود ۳۵۰۰ تومان، بعد می‌شود ۵۰۰۰ تومان، سپس ۶۰۰۰ و ۷۰۰۰ تومان، پس اصلا چیز بعیدی نیست که ۸۰۰۰ تومان را هم رد کرده باشد. تیم اقتصادی دولت «تدبیر» هم نگران نباشند، ما آمادگی دلار ۹۰۰۰‌ تومانی را هم داریم و می‌دانیم که از سر تدابیر اقتصادی فراعلمی و فرا‌انسانی به ۱۰۰۰۰ تومان هم می‌رسد.

 

از هنگ‌های مرزبانی کشور خبر می‌رسد‌ روسای جمهور، پادشاهان، نخست‌وزیران و رهبران کشورهای جهان صف کشیده‌اند تا با تیم اقتصادی دولت دیدار داشته باشند. آنها می‌گویند: ما می‌خواهیم با این تیم اقتصادی صحبت کنیم تا متوجه شویم چگونه و از چه راهی این‌گونه پول کشورهای ما را با‌ارزش می‌کنند! ما همین‌جا پشت مرزهای ایران می‌نشینیم تا آنها را از نزدیک ببینیم و هر طور شده فرمول‌های اقتصادی‌شان را از آنها بگیریم. پیشنهادهایی به اعضای تیم اقتصادی کشور شده که به کشورهای دیگر بروند و به عنوان لژیونر وزیر اقتصاد شوند.

 

مخصوصا آقای معاون اول رییس‌جمهور که با آن دلار ۴۲۰۰ تومانی، خط و نشان محکمی برای گرانی ارز کشید و از آن روز تا به حال قیمت دلار یک میلیمتر تکان نخورده است. از ایشان خواهشمندیم برای همه کالاهای موجود در بازار یک قیمت تعیین کنند و آن را مثل دلار ثابت نگه دارد.

 

محمدرضا ستوده

 

jahanesana​t.‎​ir
  • 51
  • 4
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم
4.6 stars from 55 votes
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۸
غیر قابل انتشار: ۱۲
جدیدترین
قدیمی ترین
کو دلار ۸۰۰۰ تومانی الان من بازار بودم دلار ۹۵۰۰ میفروختن
  • 0
  • 0
مشاهده کامنت های بیشتر

مجلس

دولت

ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید