۰۸:۳۶ - ۰۴ مهر ۱۳۹۷ کد خبر: ۹۷۰۷۰۰۹۶۵
جرم و جنایت

محاکمه ناتمام زن خیانتکار و دوست قاتلش

محاکمه زن خیانتکار و دوست قاتل خود,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
زن جوانی که با همدستی یک پسر غریبه شوهرش را به قتل رسانده است صبح دیروز همراه این جوان در شعبه دهم دادگاه کیفری تهران پای میز محاکمه ایستاد.

به گزارش ایران، این جنایت اواخر سال ۹۴ در یکی از خانه‌های محدوده کهریزک اتفاق افتاد. وقتی کارآگاهان جنایی در محل واقعه حضور یافتند با جسد مرد جوانی روبه‌رو شدند که با ضربه چاقو کشته شده بود.در نخستین مرحله تحقیق همسر این مرد جوان منکر قتل شوهرش شد اما مأموران در ادامه بازجویی‌ها رد پای پسر جوانی به‌نام یاسر را در این ماجرای جنایی یافتند.

 

این جوان ۲۴ ساله در نخستین مرحله بازجویی به مشارکت در قتل اعتراف کرد اما زن منکر حضور خود در این جنایت شد تا اینکه سرانجام زن جوان به اتهام زنا و معاونت در قتل شوهرش و همچنین پسر جوان به اتهام مباشرت در قتل تحت تعقیب قرار گرفتند. دیروز صبح هر دو متهم در شعبه دهم دادگاه کیفری که به ریاست قاضی قربانزاده و با حضور دو مستشار تشکیل جلسه داده بود پای میز محاکمه ایستادند. در آغاز جلسه رسیدگی به پرونده پدر مقتول از طرف خود و نوه خردسالش که دختر هفت ساله مقتول بود خواستار مجازات مرگ برای عروس خود و جوان غریبه شد. در پایان جلسه به علت اینکه وکیل یاسر متهم ردیف اول در جلسه دادگاه حضور نداشت ادامه محاکمه و تحقیق از دو متهم پرونده به جلسه دیگری موکول شد.

 

معصومه مراد پور

 

 

  • 40
  • 11
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم
3.9 stars from 51 votes
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۷
غیر قابل انتشار: ۱۳
جدیدترین
قدیمی ترین
خیانت پایان زندگیست
  • 0
  • 2
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید