دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹
۱۰:۳۵ - ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ کد خبر: ۹۸۰۲۰۴۵۰۵
جرم و جنایت

تکذیب شایعه مثله کردن شهروند عنبرآبادی

حوادث در شهرستان عنبرآباد,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
دادستان عنبرآباد ضمن تکذیب شایعه‌ای در رابطه با مثله کردن اعضای بدن یک شهروند در عنبرآباد گفت: تحقیقات اولیه نشان می‌دهد قتل غیرعمد بوده است و آثار ضربه مربوط به شدت برخورد خودرو با مقتول بوده است.

به گزارش فارس، یوسف سبحانی اظهار داشت: پس از کسب گزارشی حوالی ساعت ۲۳ شامگاه شنبه ۱۴ اردیبهشت مبنی بر کشف یک جسد بر روی یکی از جاده‌های منتهی به روستاهای شهرستان عنبرآباد، بلافاصله مدعی‌العموم به همراه بازپرس ویژه قتل، پلیس آگاهی، پزشکی قانونی و پلیس راه در محل حادثه حاضر و تحقیقات میدانی اولیه آغاز شد.

 

دادستان عنبرآباد عنوان کرد: پس از تشریح جسد از سوی پزشکی قانونی و کشف آثار و بقایای خودروی ضارب، مشخص شد قتل بر اثر یک حادثه تصادف با یک دستگاه خودروی پژوه ۴۰۵ بوده است که ضارب بلافاصله از محل متواری شده است.

 

وی با تاکید بر اینکه مردم به شایعات توجه نکنند و اخبار را از طریق مراجع رسمی دنبال کنند، گفت: دستورات قضائی لازم برای دستگیری راننده و توقیف خودرو صادر شده و پرونده در شعبه بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب عنبرآباد در حال رسیدگی است.

 

سبحانی خاطرنشان کرد: مقتول سابقه مصرف مواد مخدر صنعتی از نوع شیشه داشته است و در شب حادثه نیز بر اثر مصرف مواد مخدر تعادل روانی مناسبی نداشته و با یک حالت غیر طبیعی قصد عبور از جاده را داشته است.

 

  • 15
  • 5
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش