سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹
۱۴:۵۳ - ۲۴ مهر ۱۳۹۸ کد خبر: ۹۸۰۷۰۵۹۲۸
جرم و جنایت

درسی که زن رزمی‌کار به ۲ متجاوز داد

زن رزمی‌کار وقتی توسط دو مرد متجاوز ربوده شد، آنها را به شدت كتك زد. آدم‌ربایان كه جان خود را در خطر می‌دیدند، با رها كردن طعمه‌شان گریختند. متهمان پس از محاكمه به زندان محكوم شدند.

به گزارش جام‌جم، اردیبهشت امسال زنی هراسان و مضطرب به اداره آگاهی استان البرز مراجعه كرد و راز جنایتی سیاه را فاش كرد.

زن جوان به كارآگاهان گفت: در یك شركت در منطقه كمالشهر كار می‌كنم. دیشب بعد از تمام شدن كارم به كنار خیابان آمدم و برای رفتن به خانه سوار یك‌دستگاه پژو ۴۰۵ شدم. دو مرد جوان سرنشین خودرو بودند و رفتارشان عادی بود. بعد از طی مسافتی راننده تغییر مسیر داد و به سمت اتوبان كرج-قزوین تغییر مسیر داد. به راننده اعتراض كردم كه او همدستش با چاقو مرا تهدید كرده و خواستند مقاومت نكنم.

وی ادامه داد: از آنها خواستم پول و طلاهایم را بگیرند و اجازه دهند از ماشین پیاده شوم اما بدون توجه به التماس‌هایم مرا به سمت نظرآباد بردند. وقتی به محل خلوتی رسیدند، متوجه نقشه شیطانی آنها شدم. به خاطر این‌كه خودم رزمی كارم، در برابرشان مقاومت كرده و از ماشین پیاده شدم. به طرفم حمله كردند كه آنها را به‌شدت كتك زدم. وقتی دیدند نمی‌توانند به نیت پلید خودشان برسند، سوار ماشین شده و فرار كردند. شماره پلاك خودرویشان را یادداشت كرده و خودم را به كنار جاده رساندم. با كمك یك راننده عبوری به خانه بازگشتم و امروز صبح با بهبود حال روحی ام تصمیم به شكایت گرفتم.

پس از این شكایت ماموران تحقیقات برای دستگیری دو مرد شیطان صفت را آغاز كرده و با ردیابی پلاك خودرو، مالك آن را شناسایی كردند.

در ادامه مالك پژو به نام سینا دستگیر شد كه در تحقیقات مدعی شد، شب حادثه در خانه بوده و زن جوان به اشتباه پلاك خودروی او را یادداشت كرده است. سینا و شاكی سپس مواجهه حضوری شدند كه زن جوان با مشاهده راننده او را شناخت.

سینا كه هیچ راهی برای فرار از حقیقت نداشت به جرم خود اعتراف كرد و گفت: شب حادثه با دوستم به نام شاهین در حال پرسه زنی بودیم كه شاكی را كنار خیابان دیدیم. مقابلش توقف كردیم و او سوار شد. وسوسه شده او را ربوده و مورد آزار و اذیت قرار دهیم. وقتی به محلی خلوت رسیدیم، زن جوان به سمت‌مان حمله‌ور شد و كتكمان زد. ما هم از ترس فرار كردیم.

با این اعترافات، شاهین هم دستگیر شد و پرونده برای رسیدگی به شعبه دوم دادگاه كیفری استان البرز فرستاده شد.

در جلسه محاكمه دو متهم با اعتراف به جرم خود مدعی شدند، پس از سوار كردن شاكی دچار وسوسه شده و اما در اجرای نقشه شان ناكام ماندند.

پس از دفاعیات متهمان قضات وارد شور شده و هر كدام از متهمان را به ده سال حبس محكوم كردند.

  • 11
  • 3
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۱۱
غیر قابل انتشار: ۱۰
جدیدترین
قدیمی ترین
زنده باد،آفرین به این شیر زن،الان باید قوه قضاییه کتک بهتری به این دوتا بزنه.
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش