دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹
۱۵:۵۴ - ۰۶ مهر ۱۳۹۹ کد خبر: ۹۹۰۷۰۰۳۱۲
جرم و جنایت

زن جوان در آتش خشم شوهرش سوخت

زن جوان در آتش خشم شوهرش سوخت,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
زن جوان در آتش خشم شوهرش سوخت و خواهر دیگر در بستر بیماری جان داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ مرد جوان، همسرش را به آتش کشید و از مهلکه گریخت. هشت روز بعد از این حادثه زن جوان در بیمارستان جان باخت.

روستای زنگو شهر سلماس این روز ها مالامال از داغی سنگین است. مریم در آتش خشم شوهرش سوخت و قلب ساکنان روستا در غم کشته شدن دردناک او می سوزد.

زمان سانحه ما در روستا نبودیم. شنیدیم که خواهرم دچار سوختگی شدید شده است و با کمک همسایه ها به بیمارستان منتقل شده بود. ما هم خیلی تند خودمان را به او رساندیم. حال خواهرم وخیم بود، اما می توانست برای ما توضیح دهد که چه اتفاقی برای او افتاده است.» این ها را برادر مریم اطمانی می گوید و ادامه می دهد:« خواهرم زمانی که در بیمارستان بستری بود، به ما گفت که روز حادثه با همسرش بگومگو شان شده. درگیری بالا می گیرد و همسرش روی او نفت می ریزد و کبریت را می کشد و از خانه فرار می کند. خواهرم می گفت وقتی شوهرم نفت را روی من ریخت، بچه یک ساله ام را هم روی من انداخت تا همه تصور کنند که خودسوزی کرده ام تا بعد از مرگم، پای او به پرونده قتل باز نشود.»

برادر مریم می گوید که او قبلا هم از شوهرش کتک خورده بوده و حتی یک بار تصمیم داشته تا از شوهرش طلاق بگیرد:« مریم و شوهرش همیشه با هم تفاوت داشتند. نمی دانم آخرین درگیری آن ها که موجب شد کار به سوخته شدن خواهرم بکشد، بر سر چه بود، اما می دانم که شوهرخواهرم قبلا هم بار ها او را کتک زده بود. هربار مریم شکایت شوهرش را به ما می کرد ، ما با شوهرش حرف می زدیم و او را نصیحت می کردیم. اما یک بار جان مریم به لبش رسید و تصمیم گرفت از شوهرش طلاق بگیرد. مدتی درخانه مادرم ماند و به این نتیجه رسید که طاقت دوری فرزندانش را ندارد. او دو بچه یک ساله و هفت ساله دارد. می گفت می خواهم بالای سر بچه هایم باشم. بعد از این حادثه هم، خانواده همسرش بچه ها را با خودشان بردند و نمی دانیم الان کجا هستند. می دانیم که فرزند مریم هم در آتش دچار سوختگی شده است، اما از حال او بی خبریم.»

مریم هشت روز در بیمارستان بستری بود، اما سرانجام شدت سوختگی او را از پای درآورد و او تسلیم مرگ شد. مأموران پلیس شوهر او را بازداشت کردند و پرونده قضائی در روال قانونی قرار گرفته است. ولی دمِ مریم مادر اوست که به گفته برادر مریم، پیگیر گلایه از داماد خود است و قصد دارد تقاضای قصاص قاتل دخترش را بکند. بعد از فوت مریم از گوشه و کنار شایعه خودسوزی او به گوش می رسید. بسیاری می گفتند خواهر مریم اطمانی به نام نازیمه سال گذشته خودکشی کرد و حالا مریم دست به خودکشی زده است.

اما برادر مریم اطمانی در مورد مرگ خواهر دیگر خود اینگونه توضیح می دهد:« خواهر من مشکل مری داشت و باید معده اش را عمل می کرد. در جریان همین مریضی جان خودش را از دست داد و خود‌کشی در کار نبود.»

  • 19
  • 4
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش