۱۷:۱۲ - ۲۳ تير ۱۳۹۸ کد خبر: ۹۸۰۴۰۶۷۳۴
تاپ طنز

طنز/ برق می‌ره اما قول داده زود بیاد!

در چند روز گذشته هجمه‌های بسیاری متاسفانه به مسئولان وارد کرده‌اند که چرا برق و آب قطع می‌شود.

اولا برق که اصلا قطع نمی‌شود، برق می‌رود! شما در چنین مواقعی چه چیزی می‌گویید؟ می‌گویید: «ای بابا برق رفت!» حالا یک‌سری کلمات دیگر هم به‌کار‌می‌برند که ما با آنها کار نداریم. پس یعنی برق می‌رود، قطع نمی‌شود! اما وقتی می‌رود ما چه کاری انجام می‌دهیم؟ صبر می‌کنیم تا خودش لوس‌ بازی‌اش را تمام کند و برگردد. اصلا برقی را که می‌خواهد برود بگذارید برود، اگه برق شما باشد خودش برمی‌گردد و اگر برنگشت، هوای دیگری در سر دارد! حالا گاهی‌ و در موارد نادری هم برق می‌رود اما زود می‌آید، ممکن است رفته باشد تا سر کوچه دوتا نان سنگک بخرد، پس هی به اداره برق زنگ نزنید و مزاحم این عزیزان زحمتکش نشوید. چند لحظه صبوری‌کنید! برق هم برمی‌گردد.

در مورد آب هم خوشبختانه مساله این‌طوری نیست که مردم بیان می‌کنند. آب هست، منتها آنقدر تمیز و شفاف است که شما وقتی شیر آب را بازمی‌کنید، آب را نمی‌بینید! با همان آب شما چشم‌های‌تان را بشویید و جور دیگر ببینید حتما آن آب هم قابل دیدن خواهد شد.

یک مساله دیگر هم مساله نهنگ‌ها هستند که متاسفانه این نهنگ‌ها به‌جای خون، با ارتعاشات شکم‌شان تحریک می‌شوند و به‌جای گوشت، کابل می‌خورند. حالا کابل برق باشد یا کابل اینترنت، هر کابلی را که جلو‌یشان ببینند می‌خورند! با این نهنگ‌ها حتما برخورد خواهیم کرد. از شما مردم عزیز هم خواهش می‌کنیم اگر نهنگی را در حال کابل‌خواری دیدید، حتما مورد را به مسئولان گزارش کنید تا در اسرع وقت با این نهنگ‌ها برخورد کنند.

فریور خراباتی

armand​aily.‎​ir
  • 14
  • 5
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر

مجلس

دولت

ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید