۱۲:۰۸ - ۲۷ تير ۱۳۹۸ کد خبر: ۹۸۰۴۰۷۸۳۰
تاپ طنز

اشغال فیفا توسط پرونده‌های ایرانی!

در تمام کشورهای جهان فرش ایرانی، پسته ایرانی، خاویار ایرانی(چی هست؟!) و... معروف هستند، در فیفا ایران‌ را به پرونده‌هایش می‌شناسند.

همین الان تمام پرونده‌های تیم‌های فوتبال دنیا یک انباری را گرفته‌اند، برای پرونده‌های فوتبال ایران یک سوله بزرگ گرفته‌اند و پرونده‌ها را بار وانت می‌کنند و به آنجا می‌برند‌. یعنی الان جا نیست رئیس فیفا خودش یک‌جا بتواند‌ بنشیند‌. وقتی وارد فیفا می‌شود به بقیه می‌گوید:«این پرونده‌های ایرانی‌ها رو بذار اون‌طرف تا من بتونم بتمرگم!»

بعد پرونده‌ها را با لگد به گوشه‌ای پرتاب‌ می‌کند. رویه سال‌های اخیر به این صورت بوده که تمام بازیکنان و مربیان خارجی که وارد فوتبال کشورمان شده‌اند، در نهایت سر از فیفا درآورده‌اند. الان هیچ بعید نیست که مربیان و بازیکنان جدید اول به فیفا بروند، شکایت‌شان را تنظیم کنند و بعد وارد فوتبال ما شوند‌. یعنی مربی مورد نظر به فیفا می‌رود و به مسئول حقوقی آنجا می‌گوید: «ببین من مربی یه تیم فوتبال ایرانی شدم، چون روند اداریش ممکنه طول بکشه، الان شکایتم رو می‌کنم که وقتی قراردادم تموم شد، خیلی معطل نشم!»

هشتاد درصد اسامی این پرونده‌ها هم به «ایچ» ختم می‌شوند. از برانکو ایوانکوویچ گرفته تا پروپئیچ! کلا ما این‌جوری هستیم که مدیران ورزشی فکر می‌کنند بازیکنان و مربیان کروات قرار است مجانی و به‌خاطر ‌گل‌ روی ما در فوتبال‌مان حضور داشته باشند و در نهایت هم با یک روبوسی و دیده‌بوسی قرار است سروته ماجرا هم بیاید. در نتیجه به‌زودی رئیس فیفا اعلام خواهند کرد: «تیم‌های فوتبال ایران عجالتا با کسر شش امتیاز لیگ رو شروع کنن تا ببینیم چه خاکی باید توی سرمون بریزیم!»

فریور خراباتی

arma​ndaily.‎​ir
  • 14
  • 4
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر

مجلس

دولت

ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید