جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹
۱۰:۴۶ - ۲۰ آذر ۱۳۹۸ کد خبر: ۹۸۰۹۰۴۴۱۵
تاپ طنز

چگونه گارد بگیریم؟

در ورزش‌هاي رزمي، يکي از مهم‌ترين نکته‌ها اين است که چگونه گارد بگيري.

اين گارد گرفتن بسته به نوع حريف، استراتژي خودت و خيلي شرايط ديگر ربط دارد، اما در وانفساي اين روزها يک‌جاهايي واقعا آدم گير مي‌کند که چه‌جور گاردي بگيرد.

مثلا خبر سورپرايز آذري‌جهرمي را مي‌شنوي که شب جمعه قرار است رونمايي شود. نمي‌داني از کدام طرف مي‌خواهد از ديوار دفاعي عبور کند، مجبور مي‌شوي گارد تدافعي بگيري و به ديوار بچسبي که لااقل شبيخون نخوري، ياد انگشت مي‌افتي؛ همان انگشتي که قرار نبود روي دکمه فيلتر برود، بلکه جفت پا پريد روي کل اينترنت و کاسه کوزه را به هم ريخت. يا در مورد کساني که براي انتخابات ثبت نام کرده‌اند مي‌شنوي، اسم بعضي‌هايشان را مي‌شنوي احساس مي‌کني داري لوله مي‌شوي و با يک گاز‌انبر از قسمت‌هايي از بدن (مانند انگشت) گاز گرفته مي‌شوي، پس بايد گارد جوجه‌تيغي بگيري و خار داشته باشي (که الحمدا... ما خودمان به طور مسلم خار داريم).

بعضي‌هاي ديگر را که مي‌بيني رفته‌اند کانديدا بشوند، احساس مي‌کني بايد با دوبنده قرمز گارد پايين بگيري تا يکهو کنده‌ات را نگيرد و فيتيله‌ات را نپيچد و زاويه افق بدنت را در حلقومت نکند.

مي‌روي در خيابان، سر جاي پارک و حق‌تقدم عبور ماشين و پيچيدن بدون راهنما بايد دعوا کني. سر اينکه مسافر لاغرتر را شما سوار کني تا بشود بغلش دوتا ديگر هم سوار کرد بايد بستيزي. سر کرايه بايد جدال کني. سر صف پمپ بنزين بايد خون‌دل بخوري.

اينجاست که بهترين گارد، همان گارد معروف مرحوم بروسلي‌ست در فيلم «اژدها وارد مي‌شود» ( که البته تا جايي که من ديدم اين فيلم اژدها نداشت، بلکه سريال گيم آو ترونز اژدها داشت که آن‌هم به خاطر مسائل مميزي ندادند ببينيم).

اين گارد بدين صورت است که شما کت و ژاکت و زير‌پيرهن را در مي‌آوريد و با يک زير شلواري (ترجيحا مشکي يا سفيد) مي‌ايستيد، دست‌ها را به حالت ميموني که مي‌خواهد هندوانه شتري بخورد نگه مي‌داريد و با صداي جيغ مانند زوزه مي‌کشيد. در اين حالت عموما طرف مقابل زير لب مي‌گويد: «اينم رد داده بابا» و با ذکر صلوات محل را ترک مي‌کند. ولي ممکن است گاهي به تور کسي بخوريد که گارد «گودزيلا عليه گيدورا» گرفته است.

در اين صورت سريع بايد تغيير گارد داده و از فاز بروسلي سريع خارج و به فاز داوود تايسون داخل شويد. آهسته به سمت ماشين رفته و آن چوب کله‌گرد را بيرون کشيده و گارد گودزيلايي طرف را با وارد کردن ضربه به بندرگاه‌هاي استراتژيکش مرتفع فرماييد.

اما آخرين گارد اين هفته، مال وقتي‌ست که مي‌گويند يک ميدان نفتي جديدتر کشف کرده‌ايم. در اين موارد هر اتفاقي ممکن است بيفتد، هر اتفاقي‌‌ها.

پس گارد مشخصي براي اين مورد توصيه نمي‌شود. کلا هيچ کار نکنيد. فقط آهسته دمپايي‌ها را درآورده و به راه خود ادامه دهيد يا پا برهنه بدويد واز محل دور شويد.

علی هدیه لو

armanmeli.ir
  • 14
  • 1
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر

مجلس

دولت

ویژه سرپوش