شنبه ۰۵ مهر ۱۳۹۹
۱۵:۰۶ - ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ کد خبر: ۹۹۰۵۰۱۱۵۹
سایر اخبار حوادث

رئیس پلیس آگاهی گلستان: «سها رضا نژاد» هزار متر از کمپ دور شده بود

آخرین اخبار مربوط به «سها رضا نژاد»,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,حوادث امروز
رئیس پلیس آگاهی گلستان در خصوص آخرین اخبار مربوط به «سها رضا نژاد» دختر کوهنورد اهل کرج که حدودا یک ماه گذشته در ارتفاعات جهان نما مفقود شده بود و اکنون جسد منتسب به وی در این منطقه پیدا شده است اظهار کرد: بر اساس تحقیقات انجام شده در روز‌های ابتدایی مفقودی این فرد هیچ انگیزه ایی مبنی بر رخ دادن جنایت در مورد این دختر کوهنورد کشف نشد و مطمئنا همه افراد حاضر در گروه کوه نوردی به طور همزمان نمیتوانند موضوعی را کتمان کنند.

رییس پلیس آگاهی گلستان گفت:باتوجه به شخصیت این دختر و شواهد موجود از تصویر های این فرد که شخصیتی کاملا باشهامت و بی پروا داشت، دور شدنش از محل کمپ دور از ذهن   نبود.

به گزارش برنا؛ سرهنگ مجتبی مروتی در گفت و گو با خبرنگاران در مورد آخرین اخبار مربوط به« سها رضا نژاد» دختر طبیعت گرد اهل کرج که حدودا یک ماه قبل در ارتفاعات جهان نما گمشده شده بود و اکنون جسد منسوب به وی در این منطقه پیدا شده است خاطرنشان کرد :باتوجه به بازتابی که این پرونده در شبکه های اجتماعی داشت شخصا تمام ابعاد این پرونده را بررسی کردم و طبق تحقيقات انجام شده در روز های آغازین مفقودی این فرد هیچ انگیزه ایی مبنی بر اتفاق افتادن جنایت در مورد این دختر کوهنورد کشف نشد و مطمئنا همه افراد حاضر در گروه کوهنوردی به طور همزمان نمیتوانند موضوعی را پنهان کنند و محتمل ترین فرضیه، با توجه به طبیعت خشن آن منطقه حادثه سقوط از ارتفاع بود.

وی تاکید کرد:« سها رضا نژاد» در دو مرحله قرص خواب مصرف کرده بود.

سرهنگ مروتی در جواب به اینکه بین محل کشف جسد تا محل استقرار کمپ فاصله زیادی وجود دارد توضیح داد:ما فرضیه ایی ۵ کیلومتری برای این حادثه در نظر گرفته بودیم که پس از کشف جسد متوجه شدیم که محل حادثه ۸۰۰ تا هزار متر از محل کمپ فاصله دارد.

رئیس پلیس آگاهی استان عنوان کرد :باتوجه به شخصیت این دختر و شواهد موجود از عکس های این فرد که شخصیتی کاملا نترس و بی باک داشت، دور شدنش از محل کمپ دور از انتظار نبود.

وی ادامه داد:متأسفانه در این پرونده همه افراد اعم از فال گیر و ... نظر می دادند، اما مستندات و حرف های مقامات رسمی را باور نمیکردند و درفضای مجازی امکانات استان را زیر سوال بردند.

  • 19
  • 1
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش