سه شنبه ۰۶ آبان ۱۳۹۹
۱۸:۵۱ - ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ کد خبر: ۹۹۰۶۰۱۹۰۴
سایر اخبار حوادث

مرگ سه کودک بر اثر مسمومیت در گیلان/ دادستانی خواستار پیگیری ماجرا شد

مرگ سه کودک بر اثر مسمومیت در گیلان,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,حوادث امروز
جزئیات مرگ سه کودک بر اثر مسمومیت در گیلان اعلام شد.

دادستان مرکز استان گیلان با اشاره به جان باختن سه کودک خردسال در آستانه اشرفیه بر اثر مسمومیت اظهار‌کرد: طبق اظهارات خانواده کودکان متوفی احتمال مرگ بر اثر قرص برنج پیش بینی می شود که نظر نهایی تا پایان تحقیقات پرونده اعلام می شود.

سید مهدی فلاح میری دقایقی پیش در گفتگو با فارس با اشاره به مسمومیت منجر به مرگ سه دختر بچه در آستانه اشرفیه گفت: متأسفانه سه نونهال دختر هشت، ۹ و ۱۲ ساله که در همسایگی یکدیگر در روستای داخل پائین از توابع بخش مرکزی آستانه اشرفیه زندگی می کردند براثر مسمومیت جان خود را از دست دادند.

او با اشاره به بدحال شدن دختربچه هشت ساله پیش از انتقال به بیمارستان اظهار‌کرد: این کودک موضوع خوردن قرص را با خانواده اش در میان گذاشته بودکه با اعلام دو کودک دیگر به خوردن قرص هر سه به بیمارستان ۱۷ شهریور ماه رشت منتقل شدند که متأسفانه هرسه نفرجان خود را از دست می دهند.

دادستان مرکز استان گیلان با تأکید بر این که درتحقیقات اولیه نوع قرص های مصرفی کودکان که باعث مسمومیت آنان شده را قرص برنج اعلام و گفت: باتوجه به انتقال هرسه کودک به بیمارستان ۱۷ شهریور ماه در رشت، بازپرس ویژه قتل، برای بررسی ابعاد موضوع با حضور پزشکان متخصص در بیمارستان حضور پیدا کرد.

او با اشاره به اظهارات خانواده کودکان متوفی گفت: تحقیقات اولیه از برخی اعضای خانواده کودکان و مطلعین نیزحکایت از مصرف قرص برنج دارد که تحقیقات قضایی ادامه دارد و برای اعلام نظر قطعی درعلت تامه فوت منتظرنظر کارشناسی پزشکی قانونی هستیم.

  • 16
  • 5
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش