جمعه ۰۹ خرداد ۱۳۹۹
۲۲:۳۲ - ۰۷ اسفند ۱۳۹۵ کد خبر: ۹۵۱۲۰۱۱۳۲
جرم و جنایت

قتل و خشونت علیه خارجی ها؛

ترامپ محرک نژاد پرستان + عکس

اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت,قتل و خشونت علیه خارجی ها
مرد سفیدپوست آمریکایی در یک رستوران سلاحش را در آورد و در حالی که فریاد می زد« از کشورم خارج شوید » به سوی دو جوان سبزه رو شلیک کرد. یکی از دو جوان کشته و دیگری به شدت مجروح شد.

به گزارش جام جم به نقل از فرانس پرس، چهارشنبه شب هفته گذشته یک مرد سفید پوست در یک بار رستوران در اولته واقع در حومه کانزاس سیتی ایالت کانزاس بدون هیچ دلیلی به سوی دو جوان هندی تبار شلیک کرد. مهاجم هنگام تیراندازی فریاد می زند:‌از کشورم خارج شوید.

 

اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت,قتل و خشونت علیه خارجی ها

در این تیراندازی سرینیواس کوشیبهوتلا ۳۲ ساله کشته ، الوک ماداسانی ، دوست ۳۲ ساله اش و صاحب بار رستوران به نام یان گریلوت ۲۴ ساله مجروح شدند. این دو جوان هندی برای یک شرکت فناوری های پیشرفته کار می کردند. آنها در حالی که یک مسابقه ورزشی را از تلویزیون بار رستوران تماشا می کردند، هدف قرار گرفتند.

 

اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت,قتل و خشونت علیه خارجی ها

آدام پارنتون قاتل ۵۱ ساله پس از ارتکاب قتل محل را ترک کرد. وی ساعاتی بعد در یک بار در حالی که لاف می زد دو مرد خاورمیانه ای را کشته است توسط پلیس دستگیر شد.

 

این جنایت با انگیزه نژادپرستانه خشم جامعه هندی های مقیم آمریکا را برانگیخته است. دادگاه این مرد ۵۱ ساله را به اتهام یک فقره قتل و دو فقره اقدام به قتل محکوم کرده و وثیقه ای به مبلغ دو میلیون دلار برای وی تعیین کرده است.

 

اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت,قتل و خشونت علیه خارجی ها

بیوه سرینیواس کوشیبهوتلا در یک گفت و گوی تلویزیونی تاثر برانگیز از دولت ترامپ پرسید که برای پایان دادن به جنایات نژادی ، جنایاتی با انگیزه بیگانه ستیزی چه تدبیری را اندیشیده است.

 

از آغاز ریاست جمهوری دونالد ترامپ و سخنان تحریک آمیزش علیه اقلیت های نژادی و دینی حملات و خشونت های نژاد پرستانه و بیگانه ستیزانه به طور چشم گیری در ایالات متحده افزایش یافته است.

 

 

 

 

 

 

  • 14
  • 6
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش