۰۸:۱۷ - ۰۳ شهریور ۱۳۹۷ کد خبر: ۹۷۰۶۰۰۴۵۰
جرم و جنایت

کودک ربایی در شنبه بازار

دختر ۲ ساله کرجی هنگامی که با مادرش شنبه  به بازار رفته بود به طرز مرموزی ناپدید شد.

به گزارش ایران، ساعت ۷ بعد‌از ظهر شنبه ۲۷ مرداد، زن جوان به همراه دختر دو و نیم ساله‌اش پرنیا و دو پسرش که چند سالی از پرنیا بزرگتر بودند راهی شنبه بازار خرم دشت کرج شدند.قرار بود آن روز برای پسرهایش لباس بگیرد. زن جوان گفت: پسرم و پرنیا همراه من بودند و پسر دیگرم همراه خواهرم بود. وارد بازار که شدیم، متوجه شدم مرد افغانی ما را تعقیب می‌کند اما آن زمان اصلاً تصور نمی‌کردم چه نقشه‌ای در سر دارد.

 

در سومین راهروی بازار شلواری برای پسرم دیدم و شلوار را پایش کردم تا اندازه‌اش را ببینم. آن زمان پرنیا در چند قدمی من ایستاده بود، همین که برگشتم تا نظرم را بدهم، ناگهان پرنیا ناپدید شد. هر جایی که تصورش را کنید برای پیدا کردن دخترم جست و جو کردیم. اما خبری از او نبود. مردم می‌گفتند آخرین بار پرنیا را در کنار بساط جوجه فروشی دیده‌اند و مرد افغانی او را با خود برده است. تصور می‌کنم مرد افغانی که پرنیا را با خودش برده همان مردی بود که مرا تعقیب می‌کرد. چند وقت قبل هم پسر بچه‌ای را در همین بازار ربودند.

 

پرنیا بلوز سفید و شلوار آبی و دمپایی به پا داشت. از روزی که بچه‌ام گمشده لحظه‌ای آرامش نداریم، به پلیس خبر دادیم. عکسش را در خیابان‌ها پخش کردیم اما هیچ ردی از پرنیا بدست نیامده است. پلیس آگاهی استان البرز با درخواست انتشار عکس پرنیا کوچولو از مردم خواست درصورتی که او را دیده‌اند یا از محل نگهداری وی خبر دارند با شماره ۲۱۸۷۲۸۱۰ یا پلیس ۱۱۰ تماس بگیرند.

 

  • 19
  • 4
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم
4.1 stars from 23 votes
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید