پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۹
۲۱:۵۰ - ۰۴ تير ۱۳۹۹ کد خبر: ۹۹۰۴۰۰۲۸۱
جرم و جنایت

جنایت خانوادگی در سیستان و بلوچستان؛ قتل هولناک خواهر و ۳ خواهر زاده به دلیل اختلاف مالی

جنایت خانوادگی در سیستان و بلوچستان,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان بیان کرد:مرد جوانی که به علت اختلاف مالی خواهر و سه فرزند وی را به شیوه هولناکی به قتل رسانده بود با آگاهی کارآگاهان پلیس شهرستان مهرستان سیستان وبلوچستان در کم تر از ۲۴ ساعت بازداشت شد.

سردار محمد قنبری گفت:در پی اعلام مرگ مشکوک ۴ عضو یک خانواده و کشف اجساد آن ها از درون چاه آب منزلشان واقع در یکی از روستاهای شهرستان مهرستان، فورا کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان به محل اعزام شدند.

او ادامه داد:با حضور کارآگاهان در محل حادثه، جسد زنی ۴۵ ساله بهمراه اجساد ۳ فرزندش که یک پسر ۱۶ ساله و دو دختر ۱۱ و ۱۳ ساله بودند توسط ماموران آتش نشانی از درون چاه آب ۲۰ متری منزلشان بیرون آورده شد.

این مقام ارشد انتظامی خاطر نشان کرد :در تحقيقات نخست کارآگاهان پلیس، برادر بزرگ زن متوفی با مراجعه به مأموران گفت :چند ساعت قبل از کشف اجساد، برای دیدار با خواهرش به خانه آنها آمده بود و از غیبت وی و بچه هایش متعجب می شود که بعد از ۳ ساعت پیگیری و جستجوی بی تاثیر ، با کمک اعضای خانواده و همسایگان اقدام به جست و جوی دقیق تمام نقاط خانه می کنند که در پی آن یکی از برادرانش، با مشاهده اجساد خواهر و فرزنداش در داخل چاه فورا با آتش نشانی و پلیس ۱۱۰ تماس می گیرد.

سردار قنبری اظهار کرد :کارآگاهان پلیس اگاهی در جریان تحقیق از اعضای خانواده با اظهارات ضد و نقیض برادر کوچکتر متوفی، که نخستین بار اجساد را درون چاه آب پیدا کرده بود مواجه شده و به او مشکوک می شوند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت :با جمع آوری سرنخ های موجود و به کاربستن یکسری اقدامات تخصصی ظن کارآگاهان پلیس به یقین تبدیل شده و بعد از هماهنگی قضائی برادر کوچکتر این زن به اتهام قتل، دستگیر و به پلیس اگاهی منتقل می شود.

وی گفت :این متهم ۲۸ ساله که چاره ای جزء بیان واقعیت نداشت در بازجویی های تکمیلی پلیس به قتل ارتکابی اقرار و اعتراف کرد که به علت یکسری مسایل مالی به مدت ۲ سال با خواهر خود اختلاف داشته و به همین علت تصمیم به قتل او می گیرد.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در مورد شیوه ارتکاب قتل توسط متهم، گفت:وی با مراجعه به خانه خواهرش مبادرت به ریختن سم داخل غذا کرده و از خانه خارج شده که پس ازگذشت ۲ ساعت با مراجعه دوباره به منزل، اجساد آنها را داخل چاه انداخته است.

سردار قنبری در پایان بیان کرد:متهم با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

  • 18
  • 2
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش