چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹
۱۸:۴۳ - ۲۲ مهر ۱۳۹۹ کد خبر: ۹۹۰۷۰۱۲۲۷
جرم و جنایت

تعرض پسر جوان به دختر ۱۴ ساله در بوتیک

تعرض به دختر دانش‌آموز در بوتیک,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
پسر جوانی با فریب یک دختر ۱۴ ساله او را به داخل بوتیک کشاند و مورد تعرض قرار داد.

به گزارش ایران، رسیدگی به این پرونده از اواخر هفته گذشته با شکایت دختر ۱۴ ساله ای به نام نازنین که بهمراه پدرش به اداره پلیس آمده بود، آغاز شد.

پدر نازنین به مأموران اظهار‌کرد: جمعه شب بعد از بازگشت دخترم به خانه متوجه وضعیت آشفته روحی و جسمی او شدم دخترم به شدت تب داشت و فکر کردیم که ممکن است به کرونا (corona) مبتلا شده باشد از این رو نازنین را به بیمارستان بردیم ولی در آنجا بود که فهمیدم به هم ریختگی و تب او ناشی از کرونا نبوده و او توسط فردی به نام مهران اغفال شده و مورد تعرض قرار گرفته است و حالا از این جوان شکایت داریم.

با ثبت این شکایت پرونده برای رسیدگی به شعبه یک دادگاه کیفری استان البرز ارسال شد و نازنین در رابطه با موضوع پرونده به قاضی گفت: سه ماه پیش در یکی از شبکه های اجتماعی با مهران آشنا شدم. او مدعی بود که صاحب یک بوتیک در یک مجتمع تجاری است و در مدت آشنایی مان به من علاقه مند شده و دوست دارد که همدیگر را از نزدیک ببینیم. با ملاقات حضوری مخالفت کردم تا این که با چرب زبانی های او قانع شدم که به محل کارش بروم. روز جمعه به پدر و مادرم گفتم که با یکی از همکلاسی هایم قرار دارم و به این بهانه به محل قرار یعنی همان بوتیک مهران رفتم. چند دقیقه پس از ورودم به مغازه مهران در را قفل و به من تعرض کرد.

تعرض به دختر دانش‌آموز در بوتیک,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت

پس از اظهارات شاکی نوجوان تحقیقات در خصوص شناسایی متهم آغاز و مشخص شد که او صاحب بوتیک موردنظر نبوده و تنها به عنوان شاگرد در آنجا فعالیت می کرده و روز جمعه باتوجه  به خلوت بودن پاساژ به دلیل شیوع بیماری کرونا از فرصت استفاده کرده و دختر نوجوان را مورد آزار و اذیت قرار داده است.

قاضی پرونده پس از شنیدن اظهارات شاکی دستور بازداشت متهم را صادر کرد.

  • 12
  • 4
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش