دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹
۱۰:۵۳ - ۲۸ مهر ۱۳۹۹ کد خبر: ۹۹۰۷۰۱۵۸۰
جرم و جنایت

جزئیات دردناک از قتل مادر و پسری که در چاه به آتش کشیده شدند

قتل,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
پس از پیدا شدن بازمانده های اجساد مادر و پسری که سال گذشته قربانی جنایت هولناک زن ۶۳ساله شده بودند، جزئیات تازه ای از این جنایت فاش شد.

به گزارش روزنامه همشهری، خردادماه سال پیش وقتی پلیس مشهد در جریان گم شدن مرموز زنی ۳۸ساله به نام کبری و پسر ۲.۵ساله او قرار گرفت، تحقیقات برای یافتن ردی از آن ها را شروع کرد. کبری در روستایی در نزدیکی مشهد زندگی می کرد و قرار بود به خانه هوویش در مشهد برود اما پس از آن ناپدید شد و دیگر کسی او را ندید. مأموران ابتدا سراغ هووی ۶۳ساله کبری به نام زهرا رفتند اما این زن مدعی شد که اصلا زن جوان و فرزندش را ندیده و از سرنوشت آنها خبر ندارد.

فرضیه جنایی

زهرا درحالی مدعی بود هوویش را ندیده که در ادامه سرنخ هایی به دست آمد که نشان می داد آن ها همراه یکدیگر دیده شده اند و کبری چند روزی را در خانه هوویش سپری کرده است. وقتی ماجرا به قاضی علی اکبر احمدی نژاد، کشیک جنایی مشهد مخابره شده وی دستور بازداشت زن ۶۳ساله و تحقیق از او را صادر کرد اما این زن همچنان مدعی بود که از هوویش بی خبر است و او را ندیده است. با این حال در ادامه تحقیقات سرنخ های دیگری به دست آمد که نشان می داد وی دروغ می گوید و در این شرایط فرضیه اینکه زن ۶۳ساله کبری و پسربچه او را به قتل رسانده باشد، مدنظر قرار گرفت.

در این شرایط دستور بازداشت وی صادر شد و مأموران در ادامه تحقیقات متوجه شدند که شوهر این ۲زن در سال۹۷ به علت واژگونی تراکتورش در روستا جانش را از دست داده و در این مدت کبری تلاش می کرده ارثیه خود و پسرش را از هوویش بگیرد.

نامه عجیب

ماموران در همه این مدت به تحقیق از زن ۶۳ساله ادامه دادند اما او منکر جنایت بود. از سوی دیگر در این مدت نامه ای به دست بستگان کبری( زن ناپدیدشده) رسید که در آن نوشته بود من زنده ام. حتی زنی با آنها تماس گرفته و خودش را کبری معرفی کرده و بعد تلفن را قطع کرده بود. همه اینها نشان می داد که افرادی در بیرون از زندان تلاش می کنند وانمود کنند که کبری زنده است و بی گناهی زن ۶۳ساله را ثابت کنند اما این افراد چه کسانی بودند؟

درحالی که بیشتر از یک سال از گم شدن زن جوان و پسربچه اش می گذشت در نهایت هفته گذشته هووی ۶۳ساله راز قتل آنها را فاش کرد. او اعتراف کرد که روز حادثه کبری به خانه وی آمده بود و آن روز ناگهان تصمیم گرفت این زن را به قتل برساند. برای همین دست ها و دهان او و فرزندش را با چسب بست و به داخل چاهی قدیمی در حیاط خانه انداخت. سپس روی اجساد خار و چوب انداخت و آنها را آتش زد. با اعترافات این زن مأموران راهی خانه اش شدند و با کمک آتش نشانان و حفاری چاهی که با گذشت ماه ها از حادثه تقریباً پر شده بود موفق شدند بقایای اجساد قربانیان را بیرون بکشند.

همدست هووی پیر

با این همه هنوز یک سؤال مهم بی پاسخ مانده بود. اینکه آیا زن ۶۳ساله به تنهایی دست به جنایت زده بود و نویسنده نامه عجیب چه کسی بود؟ قاضی احمدی نژاد که حدس میزد دختران متهم نیز در این ماجرا نقش داشته اند دستور تحقیق از آنها را صادر کرد.

تمامی آنها مدعی بودند که در این ماجرا نقشی ندارند اما در ادامه یکی از دخترانش فاش کرد که همدست مادرش بوده است. او خاطرنشان کرد:مادرم از قبل نقشه قتل هوویش را کشیده بود. برای همین مقدمات آن را فراهم کرده بود و یک روز به کبری زنگ زد و خواست که به مشهد بیاید. هنگامی که کبری رسید، مادرم حتی در جایی دورتر از خانه مان به استقبالش رفت و او را طوری به خانه آورد که همسایه ها متوجه نشوند. حتی به کبری گفته بود که به جز من به بقیه خواهرهایم از آمدنش به مشهد چیزی نگوید و در نهایت وقتی زمان اجرای نقشه اش رسید، از من هم کمک خواست. آن روز من دست و پای کبری را گرفتم و مادرم دست و پا و دهان او را با چسب بست و او را به چاه انداخت. بعد هم سراغ پسربچه اش رفت و او را هم به چاه انداخت و بعد اجساد را به آتش کشید.

با اعترافات دختر جوان، قاضی جنایی برای او به اتهام معاونت در قتل کبری و برای مادرش به اتهام مباشرت در قتل کبری و پسربچه او قرار قانونی صادر کرد و تحقیقات در این پرونده ادامه دارد.

  • 19
  • 2
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
آنگلا مرکل,زندگینامه آنگلا مرکل,زندگی نامه آنگلا مرکل زندگینامه آنگلا مرکل (+ تصاویر)

زاده:۱۷ ژوئیهٔ ۱۹۵۴

زادگاه:هامبورگ، آلمان غربی

شغل:صدراعظم آلمان 

اقامتگاه:برلین،  آلمان

محل تحصیل:دانشگاه لایپزیگ ( لیسانس علوم)

ادامه
باباطاهر,اشعار باباطاهر,شعرهای باباطاهر زندگی نامه باباطاهر شاعر و دوبیتی سرای اواخر سده چهارم و پنجم

زادگاه: لرستان یا همدان

زاده: ۳۲۶ خورشیدی

پیشه: شاعر، دوبیتی سرا

ملیت: ایرانی

زمینه کاری: شعر، موسیقی

ادامه
لویی پاستور,نظریات لویی پاستور,لوئی پاستور زندگی نامه لویی پاستور دانشمند فرانسوی مشهور (+ تصاویر)

زاده: ۲۷ دسامبر ۱۸۲۲

زادگاه: ایالت دول، ژورا

ملیت: فرانسه

محل تحصیل: اکول نرمال سوپریور، دانشگاه پاریس

فوت: ۲۸ سپتامبر ۱۸۹۵

ادامه
دراگان اسکوچیچ,زندگی نامه دراگان اسکوچیچ,دراگان اسکوچیچ اهل کشور بیوگرافی دراگان اسکوچیچ (+ تصاویر)

زادگاه: رییکا، یوگسلاوی سابق

قد: ۱٫۸۱ متر

زاده: ۳ سپتامبر ۱۹۶۸

پست: هافبک

مدرک تحصیلی: لیسانس حرکت شناسی

پیشه: مربی فوتبال

ادامه
ایلان ماسک,بیوگرافی ایلان ماسک,زندگی نامه ایلان ماسک زندگی نامه ایلان ماسک و کارآفرینی های او (+ تصاویر)

زادگاه: پرتوریا، آفریقای جنوبی

زاده: ۲۸ ژوئن ۱۹۷۱

محل زندگی: لس آنجلس

ملیت: آمریکایی، کانادایی، آفریقای جنوبی

پیشه: مهندس، مخترع، بنیانگذار و کارآفرین

ادامه
محمدحسین کنعانی زادگان,علاقه محمدحسین کنعانی زادگان به پرسپولیس,افتخارات  محمدحسین کنعانی‌زادگان بیوگرافی محمدحسین کنعانی زادگان + تصاویر اینستاگرامی

زادروز: ۳ فروردین ماه ۱۳۷۳

زادگاه: آبادان، ایران

قد: ۱٫۸۸ متر

پست: دفاع وسط / دفاع راست

ملیت: ایرانی

ادامه
جیل بایدن,تصاویر جیل بایدن,بیوگرافی جیل بایدن بیوگرافی جیل بایدن، همسر جو بایدن (+ تصاویر خانوادگی)

زاده: ۵ ژوئن ۱۹۵۱

محل تولد: هامونتن، نیوجرسی

ملیت: ایالات متحده آمریکا 

حزب سیاسی: دموکرات

همسران: بیل استیونسون، جو بایدن

فرزندان: اشلی، بی، هانتر

ادامه
بیدل دهلوی,زندگینامه بیدل دهلوی,بیدل دهلوی زندگی نامه زندگی نامه بیدل دهلوی شاعر پارسی گوی هندی

متولد: ۱۰۵۴ هجری قمری

زادگاه: پتنه هندوستان

فوت: ۴ صفر ۱۱۳۳ (قمری)

آرامگاه: قریهٔ خواجه رواش کابل

پیشه: شاعر

ادامه
پروفسور سمیعی,بیمارستان پروفسور سمیعی در آلمان,پروفسور سمیعی بیوگرافی بیوگرافی پروفسور سمیعی و افتخاراتش (+ تصاویر مجید سمیعی)

زادهٔ: ۲۹ خردادماه ۱۳۱۶

زادگاه: تهران 

محل زندگی: هانوفر، آلمان

ملیت: ایرانی و آلمانی

محل تحصیل: دانشگاه یوهانس گوتنبرگ

پیشه: جراحی مغز و اعصاب

ادامه
ویژه سرپوش