سه شنبه ۰۴ آذر ۱۳۹۹
۱۲:۲۳ - ۰۸ آبان ۱۳۹۹ کد خبر: ۹۹۰۸۰۰۴۳۲
حوادث جاده ای، ریلی و هوایی

یکی از مجروحان تصادف خودروی نمایندگان مجلس فوت کرد

تصادف زنجیره‌ای در چابهار/ تکذیب تصادف نمایندگان مجلس

تصادف زنجیره ای در چابهار,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,حوادث
مجتبی خالدی سخنگوی سازمان اورژانس از تصادف زنجیره ای در چابهار خبر داد و گفت: در این سانحه شش نفر مصدوم شدند که گویا تعدادی از این افراد نمایندگان مجلس شورای اسلامی هستند.

به گزارش مهر؛ مجتبی خالدی گفت: در ساعت ۱۰.۲۰ امروز در چابهار محدوده پلیس راه یک تصادف زنجیره‌ای به سازمان اورژانس کشور اعلام می‌شود. در این حادثه شش نفر دچار سانحه شدند که یک نفر هم بدحال است.

همچنین رکنا به نقل از خالدی نوشت: کاروانی متشکل از، نمایندگان مجلس که گفته میشود اعضای کمیسیون اقتصادی هستند. در یک خودرو جلوتر از هایس بودند که این اتفاق رخ می دهد ، در حال حاضر نمایندگان مجلس در سلامت هستند و هیچ کدام آسیب ندیدند و حتی خودرو آنها سالم است اما نمایندگان منطقه ازاد چابهار که در خودرو هایس بودند مجروح شده و سه نفر از ده نفر آنان حال وخیمی داشته و توسط ۵ آمبولانس به بیمارستان چابهار منتقل شده اند.

خالدی گفت: امدادی هوایی آماده بود. فاصله این حادثه با ایرانشهر زیاد بود و به همین دلیل آمبولانس ها زودتر از امداد هوایی به منطقه رسیدند

***

تکذیب تصادف نمایندگان مجلس در چابهار

خبرآنلاین نوشت: یک مقام اگاه در مجلس شورای اسلامی با تکذیب خبر مربوط به تصادف خودروی حامل نمایندگان در منطقه چابهار به خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت: آقایان خاندوزی و طغیانی از اعضای کمیسیون اقتصادی در این میسر در حرکت بودند، اما تصادف انجام شده به خودروی حامل کارشناسان محلی مربوط می‌شود.

یکی از مجروحان تصادف خودروی نمایندگان مجلس فوت کرد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: یکی از مجروحان تصادف خودروی نمایندگان مجلس در چابهار فوت کرد و حال ۲ تن دیگر وخیم است. 


به گزارش ایلنا، محمد مهران امینی فرد گفت: خالد صادقی یکی از تجار منطقه آزاد چابهار و از مجروحان تصادف زنجیره‌ای مسیر چابهار - دشتیاری فوت کرد.

امینی‌فرد اظهار داشت: در این حادثه زنجیره‌ای که بین مینی بوس هایس، تویوتا و کامیون رخ داد ۹ نفر مجروح شدند.

وی ادامه داد: از مجموع مجروحان این حادثه که در بیمارستان امام علی(ع) چابهار بستری هستند تاکنون یک نفر فوت و ۲ نفر دیگر با شرایط وخیم تحت درمان هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: مجروحان این حادثه از مسئولان منطقه آزاد چابهار بودند و خودرو حامل ۲ نماینده کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در این حادثه آسیب ندیده است.

وی بیان کرد: این حادثه ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه امروز در محور چابهار - دشتیاری محدوده پلیس راه چابهار رخ داد.

امینی فرد ادامه داد: بعد از اعلام حادثه سه دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام و مجروحان که ۹ نفر بودند به بیمارستان امام علی(ع) چابهار منتقل شدند.

  • 14
  • 3
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش