۱۳:۰۹ - ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ کد خبر: ۹۸۰۵۰۴۷۷۸
اخبار فلزات، طلا و ارز

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۸/۰۵/۱۹

بازار ارز و سکه
سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴میلیون و ۱۸۸ هزار تومان، طلای ۱۸عیار هم ۴۱۶ هزار و ۳۰۰ تومان و قیمت دلار در صرافی‌های بانکی ۱۱ هزار و ۸۵۰ تومان ارزش‌گذاری شده است.

به گزارش تسنیم، امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید با تغییر جزئی نسبت به روز کاری قبل، ۴ میلیون و  ۱۸۸ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۹۴ هزار تومان معامله می‌شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی ۲میلیون و ۲۳۸ هزار تومان، ربع‌سکه یک‌میلیون و ۴۴۹ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۹۵۹ هزار تومان فروخته می‌شود.

قیمت طلای ۱۸عیار هم ۴۱۶ هزار و ۳۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است. ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۴۹۷.۳ دلار معامله می‌شود.

کاهش چشم گیر قیمت ارز در روزهای گذشته موجب شد تا قیمت دلار که اول تیرماه ۱۳ هزار تومان بود در کمتر از یک ماه به مرز ۱۱ هزار تومان نزدیک شود.

فعالان بازار ارز معتقدند: خروج بازیگران بزرگ از بازار ارز، فروشنده شدن بازیگران خرد، رفتارهای موثر بازار ساز، افزایش عرضه و کاهش تقاضا و راه اندازی بازار متشکل ارزی از مهمترین دلایل کاهش شدید قیمت ارز در روزهای گذشته به حساب می آید.

به گزارش تسنیم صرافی‌های بانک‌ها امروز شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم بدون تغییر نسبت به روز کاری قبل ۱۱ هزار و ۸۵۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱ هزار و ۸۰۰ تومان خریداری می‌کنند.

برهمین‌اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها نیز بدون تغییر نسبت به روز قبل، ۱۳ هزار و ۳۵۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۳ هزار و ۳۰۰ تومان است.

در بازار آزاد هر دلار آمریکا در برابر ۱۱ هزار و ۸۸۰ تومان، پوند ۱۴ هزار و ۲۸۰ تومان و درهم امارات ۳ هزار و ۲۳۱ تومان معامله می شود.

نوع

قیمت لحظه

قیمت دلار

۱۱ هزار و ۸۵۰ تومان

قیمت یورو

۱۳ هزار و ۳۵۰ تومان

قیمت پوند

۱۴ هزار و ۲۸۰ تومان

قیمت درهم امارات

۳ هزار و ۲۳۱ تومان

قیمت سکه بهار آزادی

۴ میلیون و ۱۸۸ هزار تومان

قیمت سکه طرح جدید

۴ میلیون و ۹۴ هزار تومان

قیمت نیم سکه

۲ میلیون و ۲۳۸ هزار تومان

قیمت ربع سکه

یک میلیون و ۴۴۹ هزار تومان

قیمت سکه گرمی

۹۵۹ هزار تومان

قیمت گرم طلای ۱۸

۴۱۶ هزار و ۳۰۰ تومان

قیمت گرم طلای ۲۴

۵۵۵ هزار  تومان

قیمت هرمثقال طلا

یک میلیون و ۸۰۵ هزار تومان

قیمت هرانس طلادلار

۱۴۹۷.۳دلار

قیمت پلاتیندلار

۸۶۴ دلار

قیمت انس نقرهدلار

۱۶.۹۵ دلار

  • 17
  • 2
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید